سهم محصولات ایرانی در بازار نوشت افزار قابل قبول نیست

جانشین قرارگاه جوادالائمه (ع) در گفتگو با حلقه وصل:
ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 23 شهريور, 1396 - 11:30
مجموعه نمایشگاه در حال طی کردن مسیر رو به رشدی است. نسبت به سال گذشته هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی رشد چشمگیری داشته است از جمله حضور پررنگ استان های مختلف و مجموعه های جدید در این نمایشگاه .

سرویس حاشیه نگاری: جند سالی است در آستانه آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، نمایشگاه ایران نوشت با عرضه محصولات نوشت افزار ایرانی-اسلامی وارد بازار می شود و در میان انبوهی از اقلام و کارکترهای غربی و بیگانه به تولید، توزیع و معرفی نوشت افزار ایرانی_اسلامی و معرفی شخصیت های ایرانی می پردازد.

این نمایشگاه  که این روزها پنجمین دوره خود را طی می کند توانسته جای خود را میان مردم باز کند و روز به روز با استقبال بیشتری مواجه شود و علاوه بر تهران در دیگر استان ها و شهرهای کشور نیز با استقبال و تقاضا مواجه شود و امید است که بتواند در سالهای نه چندان دور به صورت کامل جایگزین محصولات خارجی شود.

 در حاشیه پنجمین نمایشگاه ایران نوشت سردار آزادی جانشین قرارگاه جوادالائمه (ع) امروز  یکی از مهمانان این نمایشگاه بود که در گفتگوی کوتاهی با حلقه وصل در خصوص نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی گفت: مجموعه نمایشگاه در حال طی کردن  مسیر رو به رشدی است. نسبت به سال گذشته هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی رشد چشمگیری داشته است از جمله حضور پررنگ استان های مختلف و مجموعه های جدید در این نمایشگاه .

وی در ادامه افزود : حضور بخش خصوصی در بازار برای تولید و عرضه نوشت افزارهای ایرانی اسلامی بهتر شده اما هنوز سهم این محصولات در بازار قابل قبول نیست و این رسالت رسانه هارا بیشتر می کند که بیشتر کار کنند و تولیدات سمعی و بصری و شخصیت سازی را افزایش دهند  تا این شخصیت های تولید شده در افکار عمومی جایگاه  پیدا کند و کمک کند که مردم بیشتر به این نوع محصولات روی بیاورند.

آزادی در خاتمه خاطر نشان کرد : تشکر می کنم از توجه و اعتنای مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی که واقعا زحمات زیادی را در تولید،ترویج و عرضه این محصولات کشیده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.