«تفکر اسلامی» شعار پانزدهمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان حسینی(ع)

فروغی مطرح کرد:
ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 23 شهريور, 1396 - 02:30
رئیس پانزدهمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان حسینی(ع) گفت: اجلاس امسال با شعار تفکر اسلامی شکل گرفت، شعاری که با فرهنگ مردم اصفهان تداعی ویژه‌ای دارد.

به گزارش حلقه وصل، علی فروغی در آیین افتتاحیه پانزدهمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی(ع) اظهار داشت: محوریت این اجلاس بزرگ خادمان و پیرغلامان سیدالشهدا(ع) هستند و از این رو مردم غیور و ولایی استان اصفهان اقدام بسیار ارزنده و ارزشمندی را در برگزاری این اجلاس در استان اصفهان بر عهده دارند و جا دارد از این جهت از مردمی که این اجلاس را بر دست گرفتند تشکر کنم.

رئیس پانزدهمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان حسینی(ع) افزود: این اجلاس به شکلی مردمی پیش رفت و با اهتمام مردم و مسئولان استان اصفهان این اجلاس با این شکوه و عزمت در حال برگزاری است. اجلاس امسال با شعار تفکر اسلامی شکل گرفت، شعاری که با فرهنگ مردم اصفهان تداعی ویژه ای دارد، مردمی که شهدای ویژه ای را قبل و بعد از انقلاب تقدیم کردند و در این ارتباط با این مسئله در نشست‌ها با این محوریت پیش می‌رویم.

وی بیان کرد: تناسب این شعار با اقتضا استان اصفهان پیوند مبارکی را شکل داده و رسانه ملی که در گام پانزدهم اجلاس قرار دارد از استان اصفهان طنین شور و شعور حسینی را به سراسر دنیا مخابره می‌کند و در آستانه ماه محرم که این اجلاس را داریم این طنین با همت خادمان شما در رسانه ملی در سراسر دنیا مخابره می‌شود و امروز شاهد اتفاق مبارک از این منظر نیز هستیم.

فروغی خاظرنشان کرد: این اجلاس به صورت مردمی برگزار شد و مردم اصفهان اقدامات شایسته‌ای را در این راستا رقم زدند و امیدارم شاهد اتفاقات مبارکی از این دست باشیم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.