نمایش «حماسه مردان آفتاب2» در اراک اجرا می شود

همراه با بازسازی عملیات «رمضان» در دفاع مقدس؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 22 شهريور, 1396 - 10:15
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس نمایش «حماسه مردان آفتاب» برای دومین سال از 27 شهریورماه تا 5 مهرماه در اراک اجرا می گردد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، بزرگترین رویداد فرهنگی استان مرکزی در قالب نمایشی زیبا به همت سپاه روح الله استان مرکزی و با همکاری سربازان، بسیجیان و جمعی از هنرمندان استان از 27 شهریورماه تا 5 مهرماه بر روی صحنه می رود.

همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس یکی از جذاب ترین برنامه های استان مرکزی در این هفته، بازسازی یکی از 30 عملیات دوران دفاع مقدس است.

از آنجا که سپاه استان مرکزی و رزمندگان، در عملیات «رمضان» تواستند اقدامات مؤثری را انجام داده و نقش آفرینی کنند و به سبب اهمیت حضور آنان در این عملیات، قطعه ای در گلزار شهدای اراک ویژه شهدای این عملیات نیز نامگذاری شده است بازسازی این عملیات صورت خواهد گرفت.

در کنار بازسازی این عملیات نیز، نمایش بزرگ «حماسه مردان آفتاب 2» برای دومین سال متوالی اجرا می شود.

این نمایش که یکی از رویدادهای بزرگ فرهنگی در بحث دفاع مقدس است، برای سال دوم با محوریت محرم, عاشورا و پرداختن به عملیات رمضان توسط هنرمندان اجرا خواهد شد.

سال گذشته نیز استقبال بی نظیری از اجرای این پروژه توسط مردم استان مرکزی انجام شد که در مدت 10 شب برگزاری خود، نزدیک به 150 هزار نفر بازدیدکننده داشته است.

یادآور می شود، علاقه مندان جهت بازدید این نمایش همراه با اقامه نماز مغرب و عشا می توانند به پادگان امام علی(ع) مرزیجران مراجعه نمایند که البته سرویس رایگان ایاب و ذهاب نیز پیش بینی شده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.