دومین دوره کارگاه آموزشی «تصویربرداری هیأت» در قم برگزار می‌شود

ویژه فعالان رسانه‌ای هیأت‌های مذهبی؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 21 شهريور, 1396 - 09:30
جامعه ایمانی مشعر در قم دومین دوره کارگاه آموزشی تصویربرداری هیأت را ویژه فعالان رسانه‌ای هیأت‌های مذهبی طی روزهای 23 و 24 شهریورماه برگزار می‌کند.

کرباسی، دبیر فراخوان ویدئویی و صوتی هیأت جامعه ایمانی مشعر قم به حلقه وصل گفت: دومین دوره کارگاه آموزشی تصویربرداری هیأت با توجه به نزدیکی ایام محرم الحرام در قم برگزار می شود.

وی بیان داشت: دوره نخست هفته گذشته برگزار و این دوره جدید نیز ویژه فعالان رسانه ای هیأت های مذهبی طی دو روز در 23 و 24 شهریورماه برگزار می شود.

کرباسی تصریح کرد: ثبت نام دوره آغاز و دوره طی 12 ساعت در دو روز برگزار می شود و هزینه ثبت نام هم 50 هزارتومان است که علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیش تر می توانند عبارت «آموزش تصویربرداری» را به تلگرام 09107601542 ارسال نمایند.

دبیر فراخوان ویدئویی و صوتی هیأت جامعه ایمانی مشعر قم افزود: سرفصل های این دوره نیز شامل آشنایی با انواع دوربین های تصویربرداری و فیلمبرداری، زیبایی شناسی تصویر، کادربندی و ترکیب بندی تصویر، آشنایی با تنظیمات دوربین، حرکات مختلف دوربین، تدوین فیلم، کارگردانی تلویزیونی، نورپردازی و صدابرداری و ... می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.