پویش «صدبرگ، هر نفر یک برگ» آغاز به کار کرد

با هدف حمایت از دانش آموزان مناطق محروم؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 8 شهريور, 1396 - 10:00
پویش صدبرگ با هدف حمایت تحصیلی و جمع آوری نوشت افزار برای دانش آموزان و آینده سازان مناطق کمتر توسعه یافته آغاز به کار کرد.

به گزارش حلقه وصل، این حرکت که با هم افزایی و مشارکت جمعی از دغدغه مندان مسئولیت اجتماعی آغاز به فعالیت نموده است در نظر دارد تا کمک ها و حمایت های مردمی را جمع و ضمن نیازسنجی این هدایا را به دانش آموزان مستعد مناطق صعب العبور و کمتر توسعه یافته کشور برساند.
این پویش با شعار «صدبرگ؛هرنفر یک برگ» حاوی پیام مشارکت و تحقق این حمایت از محل کمک های خرد و کلان مردمی بوده و تمامی حمایت های جمع شده را صرف خرید نوشت افزار تولید داخل با طرح های قهرمانان ملی و شخصیت های برجسته ایرانی و اسلامی نموده تا اهداف حمایت از تولید ملی و نیروی کار ایرانی را نیز محقق نماید.
مهمترین رویکرد این پویش، نگاه امیدوارانه به کودکان این مناطق است و قطعا با حمایت موثر از این دانش آموزان نسلی فرهیخته و نام‌آور برای آینده ایران تربیت خواهد شد که اتفاقات بزرگی را برای کشور رقم خواهد زد.
هنرمندان، ورزشکاران و شخصیت های برجسته فرهنگی از همراهان این پویش خواهند بود.

همچنین هموطنان می توانند با شماره گیری کد دستوری *767*11# و یا درگاه پرداخت اینترنتی نسبت به اهدای حمایت های خود اقدام نمایند.
غرفه مرکزی پویش صدبرگ از تاریخ 14 شهریور به مدت18روز در نمایشگاه ایران نوشت واقع در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان آماده ارائه خدمت و دریافت حمایت و هدایای هموطنان عزیز  است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.