آیین اختتامیه کارگاه آموزشی «سلاله‌ها» برگزار شد

با هدف ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 4 شهريور, 1396 - 15:30
آیین اختتامیه کارگاه آموزشی «سلاله‌ها» صبح امروز (شنبه) در فرهنگسرای امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش حلقه وصل، آیین اختتامیه کارگاه آموزشی «سلاله‌ها» با هدف ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار و بیان تاریخ شفاهی دفاع مقدس با شعار «تا آخر ایستاده‌ایم» صبح امروز (شنبه) از سوی سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس و با مشارکت مدیریت فرهنگی هنری شهرداری منطقه 8 و همکاری فرهنگسرای گلستان و خانه فرهنگ فرزانگان در فرهنگسرای امام خمینی (ره) برگزار شد.

جامعه هدف کارگاه آموزشی «سلاله‌ها»، نوه‌های شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و ایثارگران در گروه‌های سنی 10 الی 14 سال بودند.

این کارگاه آموزشی 20 ساعته، در قالب پنج جلسه در تاریخ‌های 13 و 27 تیرماه، 10 و 24 مرداد و 7 شهریور ماه طراحی شده بود.

انسجام‌بخشی بین نوه‌های شهدا و هویت‌دهی به آنان به عنوان نسلی که می‌توانند عهده‌دار نقش‌هایی برجسته در آینده ایران اسلامی باشند، مشارکت دادن اقشار مختلف جامعه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ارتقای منزلت خانواده شهدا به ویژه فرزندان و نوادگان ایشان در میان اقشار مختلف جامعه، مقابله با تهدیدات جنگ نرم در سطوح مختلف جامعه، افزایش آگاهی، توانمندی و مشارکت اقشار مختلف جامعه در دفاع از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را می‌توان از جمله اهداف برگزاری برنامه سلاله‌ها برشمرد.

خسروجردی فعال حوزه دفاع مقدس در اختتامیه کارگاه آموزشی سلاله‌ها به سخنرانی در خصوص آغاز فعالیت‌های انقلابی و تشریح عملیات‌های دفاع مقدس و پایان جنگ تحمیلی پرداخت.

خسروجردی با اشاره به وظیفه نسل جوان در حفظ انقلاب اسلامی، اظهار داشت: حجاب، شناسایی شهدا، رفاقت با شهدا به خصوص شهدای زن و تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب، وظیفه نسل امروز است.

وی در این کارگاه بر لزوم توجه به مقولات حجاب، جنگ نرم و تهاجم فرهنگی تاکید کرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.