نرم‌افزار «پیوند» رونمایی شد

به مناسب سالروز ازدواج حضرت زهرا(س) و امام علی(ع)؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 31 مرداد, 1396 - 14:15
به مناسب اول ذی‌الحجه سالروز ازدواج حضرت زهرا(س) و امام علی(ع) از سوی مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات نرم افزار «پیوند» رونمایی شد.

به گزارش حلقه وصل، نرم‌افزار «پیوند» که در مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم تهیه شده است، شامل 168 پرسش و پاسخ در 13 موضوع است که پس از بازبینی صدها پرسش و پاسخ در موضوعات «ازدواج» تحت عنوان نرم افزار «پیوند» از بانک سؤالات این مرکز انتخاب شده و بعد از اصلاح برای استفاده در نرم افزار آماده شده است.

در نرم‌افزار پیوند مباحثی نظیر جایگاه و فلسفه ازدواج، راه‌های شناخت همسر، دوران نامزدی و عقد،‌ ازدواج مجدد، سن ازدواج، خواستگاری، عروسی و زفاف، مشکلات و موانع ازدواج، ملاک‌های انتخاب همسر، مهریه، ازدواج موقت و طلاق مطرح شده است.

همچنین از ویژگی‌های علمی این نرم‌افزار می‌توان به پاسخ‌های تخصصی، اتقان پاسخ‌ها، تفصیل پاسخ‌ها، معرفی منابع و مستند بودن پاسخ ها اشاره کرد.

در بخش پاسخ‌های تخصصی مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات با حضور محققان و کارشناسان و تشکیل گروه‌های علمی - تخصصی تلاش کرده است، پاسخی جامع به شبهات پرسشگران ارائه کند.

حجم کم،‌ گرافیک زیبا،‌ عدم نیاز به نصب، حذف صفحات متوالی،‌ دسته‌بندی سؤالات،‌ نمایش پاورقی مربوط به پاسخ‌ها، معرفی منابع بیشتر برای هر پاسخ ونمایش پاسخ مربوط به هر سؤال با ساختاری مناسب از قابلیت‌های نرم‌افزار است.

علاقه‌مندان برای تهیه این نرم‌افزار می‌توانند به سایت اندیشه قم به نشانی www.andisheqom.com و یا قم ،خیابان شهداء( صفائیه) کوچه 37 (سپاه) پلاک 16 مراجعه و یا با تلفن 02537737217 تماس بگیرند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.