مراسم رونمایی از آلبوم «سنگ و سبو» با صدای مسعود کهریزی برگزار می‌شود

در بیست و سومین برنامه «اتفاق ترانه»؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 31 مرداد, 1396 - 12:30
آلبوم موسیقی «سنگ و سبو» از تازه‌ترین تولیدات مرکز موسیقی حوزه هنری است که شامل ۸ قطعه موسیقی از آثار بزرگانی چون همایون خرم، حبیب‌الله بدیعی، جواد لشگری و جهانبخش پازوکی با تنظیم تازه‌ای از بابک شهرکی و صدای مسعود کهریزی است.

به گزارش حلقه وصل، در برنامه اتفاق ترانه آلبوم «سنگ و سبو» با حضور هنرمندان و جمعی از شاعران و ترانه‌سرایان مطرح کشور رونمایی می‌شود.

بیست و سومین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» شنبه، چهارم شهریورماه ساعت 17 در تماشاخانه مهر حوزه هنری برگزار خواهد شد و در پی آن از آلبوم «سنگ و سبو» با صدای مسعود کهریزی رونمایی می شود.

آلبوم موسیقی «سنگ و سبو» از تازه‌ترین تولیدات مرکز موسیقی حوزه هنری است که شامل 8 قطعه موسیقی از آثار بزرگانی چون همایون خرم، حبیب الله بدیعی، جواد لشگری و جهانبخش پازوکی با تنظیم تازه ای از بابک شهرکی و صدای مسعود کهریزی است.

این آلبوم از 6 قطعه موسیقی ارکسترال با ترانه‌های رهی معیری، سیمین بهبهانی، مهدخت مخبر، جهانبخش پازوکی، تورج نگهبان و دو قطعه آوازی از اشعار حافظ و هما میر‌افشار نیز استفاده شده است.

مسعود کهریزی در رابطه با ویژگی های این آلبوم گفت: آلبوم «سنگ و سبو» تلفیق اصالت و سلیقه مردم است و در آن عاطفه و احساس بسیار پررنگ شده است. با توجه به آهنگ‌سازی آثار، تنظیم بدیع و نوازندگان مطرح این آلبوم می توانیم بگوییم که در این آلبوم حاکمیت احساس در ملودی ناب و ترانه را بر صداهای شلوغ و پرهیاهو شاهد هستیم.

در پایان برنامه «اتفاق ترانه»، دو قطعه از آلبوم «سنگ و سبو» توسط خواننده به صورت زنده برای مخاطبان اجرا خواهد شد. علاقه مندان برای اطلاع از سایر بخش‌های این محفل ماهانه می‌توانند‌ به اخبار تکمیلی در وب‌سایت مرکز موسیقی حوزه هنری به نشانی www.musicenter.ir مراجعه کنند.

بیست و سومین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» به همت مرکز موسیقی و موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر (مرکز محافل و جشنواره ها حوزه هنری) با اجرای علیرضا بدیع، شاعر و ترانه‌سرا شنبه، چهارم شهریورماه ساعت 17 در تماشاخانه مهر حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار می‌شود. ورود برای عموم علاقه‌مندان به ادبیات در این مراسم آزاد است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.