روحانیت پاسدار فرهنگ و ارزش‌های مردم است

حجت‌الاسلام گواهی مطرح کرد:
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 18 مرداد, 1396 - 00:30
رئیس سازمان بسیج طلاب و اساتید گفت: جنگ نرم یکی از ابعاد گسترده اش تخریب عقاید و فرهنگ و ارزش های مردم است و نهاد روحانیت پاسدار و مروج این حریم است.

به گزارش حلقه وصل، حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی رئیس سازمان بسیج طلاب و اساتید حوزه علمیه پیرامون نقش حوزه نمایندگی ولی فقیه در مقابله با جنگ نرم گفت: جنگ نرم یکی از ابعاد گسترده اش تخریب عقاید و فرهنگ و ارزش های مردم است و نهاد روحانیت به طور کلی پاسدار و مروج این حریم است و با این تعریف نقش روحانیت و نقش نماینده ولی فقیه و نهاد نمایندگی ولی فقیه در این زمینه کاملا مشخص خواهد بود که در این عرصه نهایت تلاش خود را به انجام رسانده و در ادامه هم خواهد کرد .

گواهی در ادامه با اشاره به افزایش بصیرت دینی و انقلابی آحاد نیروهای سپاه و بسیج با فعالیت نمایندگی ولی فقیه در این نهاد انقلابی گفت: یکی از وظایف ذاتی ما بصیرت افزایی و روشنگری بود که به فضل پروردگار تا امروز خوب عمل شد و اینکه می بینیم سپاه و بسیج در خط مقدم قرار دارند به جهت همین بصیرت افزایی هاست.

وی در پایان با اشاره به ماموریت هایش در طول خدمت خود در نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ افزود : ناگوارترین اتفاق در طول خدمت خود را فتنه سال 88 و بهترین اتفاق را حادثه 9 دی دانست.  

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.