روزشمار نابودی رژیم منحوس صهیونیستی در «میدان فلسطین»+عکس

گزارش میدانی از روزشماری برای تحقق یک وعده؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 10 مرداد, 1396 - 19:30
تابلو روز شمار نابودی اسرائیل توسط سازمان بسیج شهرداری تهران در میدان فلسطین نصب شده و روزهای باقی‌مانده تا نابودی رژیم صهیونیستی را نشان می‌دهد.

سرویس مبشر صبح: رهبر معظم انقلاب سال 94 در دیدار با اقشار مختلف مردم در خصوص رژیم صهیونیستی فرمودند:« بعد از اتمام این مذاکراتِ هسته‌ای، شنیدم صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی گفتند فعلاً با این مذاکراتی که شد، تا 25 سال از دغدغه‌ی ایران آسوده‌ایم؛ بعد از 25 سال فکرش را میکنیم. بنده در جواب عرض میکنم اوّلاً شما 25 سال آینده را نخواهید دید. ان‌شاءالله تا 25 سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت؛ ثانیاً در همین مدّت هم روحیّه‌ی اسلامیِ مبارز و حماسی و جهادی، یک  لحظه صهیونیست‌ها را راحت نخواهد گذاشت؛ این را بدانند. ملّتها بیدار شده‌اند، میدانند دشمن کیست؛ حالا دولتها و بوقهای تبلیغاتی و مانند اینها میخواهند جای دشمن و دوست را عوض کنند، [امّا] به جایی نمیرسد. ملّتها -ملّتهای مسلمان، بخصوص ملّتهای منطقه- حواسشان جمع است و میدانند. خب، این وضع رژیم صهیونیستی و آن هم [وضع‌] آمریکا.»

 بر همین اساس تابلو روز شمار نابودی اسرائیل توسط سازمان بسیج شهردای تهران همزمان با روز قدس در ضلع جنوب شرقی میدان فسلطین با حضور آحاد مردم و توسط خانواده شهدای ترور نصب شده و بصورت روزانه  فاصله روزهای باقی‌مانده تا نابودی اسرائیل را نشان می دهد.

به گفته مهدی بابایی مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران «روز شمار نابودی اسرائیل» از جمله کارهای منحصر به فردی است که مبتنی بر فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر آن که «دولت اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید» طراحی شده است و ما اگر بتوانیم این کار را در سطح چند کشور اسلامی دیگر نیز نصب کنیم، موج جهانی به راه خواهد افتاد.

در ادامه تصاویری از این تابلو روز شمار را ببینید:

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.