مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره ملی عکس «روح‌الله» تمدید شد

از سوی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) اصفهان؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 26 تير, 1396 - 14:45
نخستین جشنواره ملی عکس «روح الله» با محوریت روایت، شخصیت و اندیشه امام خمینی(ره) ز سوی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) اصفهان برگزار و مهلت ارسال آثار از سوی ستاد اجرایی جشنواره تا 20 مردادماه تمدید شد.

به گزارش سرویس استان‌های حلقه وصل، نخستین مسابقه عکس «روح‌الله» در سه بخش دوربین حرفه‌ای، تلفن همراه و بخش ویژه برگزار می‌گردد، در بخش ویژه عکس‌هایی از دوران انقلاب شرکت داده می‌شوند.

ستاد اجرایی مسابقه ملی عکس «روحالله» مهلت شرکت در این جشنواره را که تا پیش از این 30 خرداماه اعلام شده بود تا 20 مردادجاری تمدید کرد.

در اطلاعیه این ستاد آمده است: با توجه به اینکه این جشنواره یک جشواره ملی است و با گسترش تبلیغات در کشور، دبیرخانه این جشنواره با سیر متقاضی در شهرهای دور و نزدیک کشورمان مواجه شد و با توجه به اهمیت موضوع و فراخوان، نیاز به وجود کارگاههایی برای بسط و گسترش ایدههای جدید با حضور اساتید دیده شد و همچنین سیر تقاضا از طریق ایمیل و تلفن به دبیرخانه در جهت دادن فرصت بیشتر به هنرمندان عکاس برای ارائه آثاری تأثیرگذار و ماندگارتر این مهلت تمدید شد.

فراخوان 9 اردیبهشت ماه اعلام و داوری آثار از 25 مردادماه شروع و نتایج 30 مرداد اعلام می گردد.

آیین اختتامیه و افتتاح نمایشگاه نیز 23 شهریورماه در اصفهان همراه با معرفی برگزیدگان برگزار می گردد علاقه مندان می توانند جهت ارسال آثار و کسب اطلاعات بیش تر به سایت مراجعه نمایند.http://www.imam-khomeini-isf.r

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.