بنیاد فرهنگی قرآن و عترت امیرالمؤمنین(ع) بهترین سرمایه معنوی ابرکوه است

امام جمعه ابرکوه در آیین افتتاحیه چهارمین دوره مدارس«سفیران بهشت»:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 26 تير, 1396 - 12:30
امام جمعه شهرستان ابرکوه در آیین افتتاحیه چهارمین دوره مدارس «سفیران بهشت» گفت: بنیاد قرآن و عترت امیرالمؤمنین ابرکوه بهترین سرمایه معنوی این شهرستان است.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، چهارمین دوره مدارس دخترانه و پسرانه «سفیران بهشت» در ابرکوه برگزار شد.

درآیین افتتاحیه این دوره که با حضور والدین قرآن آموزان در سالن اجتماعات بنیاد قرآن و عترت امیرالمؤمنین(ع) روز گذشته 25 تیرماه برگزار شد حجت الاسلام حسینی امام جمعه این شهرستان چهره های قرآنی را سرمایه مهم نظام اسلامی برشمرد و بیان داشت: بحمدالله فعالیت های بنیاد قرآن و عترت امیرالمؤمنین(ع) ابرکوه موجبات اعتلای معنوی شهرستان را فراهم نموده و بهترین سرمایه معنوی شهرستان است.

در این مراسم که با سخنرانی حجت الاسلام فتاحی عضو هیأت مدیره بنیاد و مهندس مجتبی عزیزی رئیس بنیاد همراه بود تعداد از فارغ التحفیظان دوره های گذشته به بیان دیدگاه ها و تجربیات خود در زمینه حفظ قرآن پرداختند.

رویکرد چهارمین دوره مدارس تخصصی سفیران بهشت وابسته به بنیاد فرهنگی قرآن و عترت امیرالمؤمنین(ع) ابرکوه حفظ کل قرآن در یکسال است که تا کنون سه دوره از آن در روستاهای ده عرب و صفی آباد ابرکوه برگزار گردید و بالغ بر 75 فارغ التحفیظ داشته است.

گفتنی ست در این دوره علاوه بر قرآن آموزان بومی، قرآن آموزانی از استان های یزد، فارس، خراسان رضوی، البرز و سیستان و بلوچستان در شهرستان ابرکوه حضور خواهند داشت.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.