برگزاری بزرگترین اردوی دخترانه کشور در مشهد

با حضور 1100 دختر نوجوان و جوان اصفهانی؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 24 تير, 1396 - 13:30
اردوی «فانوس و حرم ظهور را کم دارد» بزرگترین اردوی دخترانه کشور است که از روز گذشته جمعه 23 تیرماه با هدف تجدید عهد با امام رئوف و طلب توفیق برای استمرار حرکت فانوسیان در مشهد در حال برگزاری است.

منصوره طالبیان، مدیر روابط عمومی گروه فرهنگی فانوس اصفهان به حلقه وصل گفت: گروه فرهنگی «فانوس» بزرگترین مجموعه فرهنگی ویژه دختران است که با مدیریت حجت‌الاسلام داستانپور از روحانیون سرشناس و توانمند در اصفهان فعالیت می‌کند.

طالبیان بیان داشت: این گروه فرهنگی دخترانه در دوازده سال گذشته بصورت مستمر فعالیت می‌کند و کلیه امور اجرایی این مجموعه توسط کادر 200 نفره‌ای از دختران نوجوان و جوان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: گروه «فانوس» طی سالها فعالیت خود توانسته با برنامه‌ریزی‌های دقیق و منسجم، تقریبا 4000 نفر مخاطب جذب کند.

عضو گروه فرهنگی «فانوس» تصریح کرد: محوری‌ترین برنامه مجموعه، همایش هفتگی «لحظه‌های ناب» است که هر هفته میزبان بیش از 1600 نفر از دختران اصفهان است.

طالبیان افزود: یکی دیگر از برنامه‌های خاص که همه ساله توسط گروه فرهنگی «فانوس» برنامه ریزی و اجرا می‌شود سفر اهالی «فانوس» به مشهد مقدس است که در اردوی امسال 1100 نفر از دختران نوجوان و جوان در قالب 72 گروه در این اردو شرکت کرده‌اند.

مدیر روابط عمومی گروه فرهنگی «فانوس» اصفهان خاطرنشان کرد: اردوی «فانوس و حرم ظهور را کم دارد» بزرگترین اردوی دخترانه کشور است که از روز گذشته جمعه 23 تیرماه با هدف تجدید عهد با امام رئوف و طلب توفیق برای استمرار حرکت فانوسیان آغاز و تا 30 تیرماه ادامه می‌یابد.

وی ادامه داد: یکی از مولفه‌های متمایز این اردو این است که کلیه امور اجرایی و هماهنگی‌های آن توسط کادر مجموعه صورت گرفته است و برنامه‌های این دوره از اردو که همیشه منشا تاثیرات ویژه‌ای در زندگی زائران بوده است نیز شامل عبادت و مناجات سحرگاهی، حرم‌گردی، جلسات معرفتی، سخنرانی حجت‌الاسلام داستانپور، عبادت دسته جمعی در قالب چندین ختم قران دسته جمعی و نمازهای مستحبی و.. می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

دیدگاه کاربران

کاظم قربانی

با سلام و درود
احتراما" در صورت امکان تعدادی از برنامه ها و اقدامات فرهنگی انجام شده در اردوی مشهد را برای بنده ایمیل فرمائید تا بتوانیم برای تعدادی از دانش آموزان محروم و بی بضاعت روستای تازیان بندرعباس اجرا فرمائیم.
با کمال تشکر و مسرت

ایمیل: 
K.qorbany@gmail.com

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.