برگزاری نخستین دوره آموزشی مهارت‌های مربیگری حلقه‌های تربیتی با عنوان «فرزندان سلمان» در همدان

با حضور حاج عظیم ابراهیم‌پور و حجت‌الاسلام وافی؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 24 تير, 1396 - 14:45
نخستین دوره آموزشی مهارت‌های مربیگری حلقه‌های تربیتی با عنوان «فرزندان سلمان» با حضور اساتید برجسته کشوری از جمله حاج عظیم ابراهیم‌پور و حجت‌الاسلام وافی مردادماه در همدان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس استان‌های حلقه وصل، نخستین دوره آموزشی مهارت های مربیگری حلقه های تربیتی با حضور استاتید برجسته تربیت مربی کشور در همدان برگزار می شود.

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان همدان با همکاری گروه فرهنگی آموزشی «سلمان» و دفتر طرح ملی چهره به چهره استان این دوره را ویزه مربیان تربیتی و فعالان فرهنگی برگزار می کند.

این دوره طی چهار روز از دوم تا پنجم مردادماه با حضور حاج عظیم ابراهیم پور و حجج الاسلام وافی، اسماعیلی و حسینی یمین برگزار و علاقه مندان تا 28 تیرماه فرصت دارند با مراجعه به سایت samedoon.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

در این دوره آموزشی مباحثی مثل آتش به اختیار در فعالیت های تربیتی، اشتباهات رایج مربیان تربیتی، جذاب سازی و شادی آفرینی در حلقه های تربیتی و آب و سراب در کار تربیتی توسط اساتید مطرح می شود.

کلاس ها در تاریخ دوم و سوم مردادماه از ساعت 16 الی 20  در قالب دو کلاس و چهارم و پنجم مرداد از ساعت 8 الی 20 در قالب چهار کلاس برگزار می گردد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.