نخستین اجلاس ملی رابطان جامعه ایمانی مشعر در قم برگزار می‌شود

با حضور خادمان هیئات مذهبی شهرستان‌های سراسر کشور؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 19 تير, 1396 - 12:00
نخستین اجلاس ملی رابطان جامعه ایمانی مشعر با حضور خادمان هیئات مذهبی شهرستان‌های سراسر کشور طی روزهای 22 و 23 تیرماه در شهر مقدس قم برگزار می‌گردد.

محمدحسین طاهری، دبیر اجلاس ملی رابطان جامعه ایمانی مشعر در قم به حلقه وصل گفت: این اجلاس نخستین گردهمایی رابطان جامعه ایمانی مشعر است البته آنچه که این اجلاس را متفاوت کرده حضور خادمان هیئات مذهبی شهرستان های سراسر کشور است.

طاهری بیان داشت: از آنجا که هیئات مذهبی سراسر کشور جامعه ایمانی مشعر را شکل می دهند در واقع سابقه برگزاری نشست هایی با رابطین استان ها وجود دارد اما اینبار ما به سراغ رابطان شهرستان های کشور رفته ایم.

دبیر اجلاس ملی رابطان جامعه ایمانی مشعر ادامه داد: به همین منظور نخستین اجلاس ملی خادمان هیئات شهرستان های سراسر کشور با حضور 300 رابط جامعه ایمانی مشعر طی روزهای 22و 23 تیرماه یعنی پنجشنبه و جمعه این هفته در جنب مسجد جمکران برگزار می شود.

وی تصریح کرد: این اجلاس در قالب سخنرانی، هیئت و میزگرد با حضور مهمانان ویژه از جمله آیت الله مصباح یزدی، حجت الاسلام پناهیان، حاج حسین یکتا و دیگر شخصیت های کشوری از 8 صبح روز پنجشنبه آغاز و تا ظهر جمعه ادامه می یابد.

طاهری افزود: البته عملا اجلاس یک برنامه تشکیلاتی است و هدف آشنایی رابطان شهرستان های با جامعه ایمانی مشعر در قالب پنل های مختلف است تا با واحدها و دفاتر تخصصی و برنامه های جامعه ایمانی مشعر آشنا شوند و بدانند که چگونه در شهرستان خود این برنامه ها را اجرایی نمایند.

دبیر اجلاس ملی رابطان جامعه ایمانی مشعر خاطر نشان کرد: محورهایی نیز برای این گردهمایی در نظر گرفته شده است مثل چرایی و چگونگی شبکه سازی هیئت، تبیین ویژگی های هیئت تراز انقلاب اسلامی، بررسی شاخصه ها و وظایف رابطان شهرستان ها، آشنایی با ساختار، معاونت ها، دفاتر و بخش ها، تبیین برنامه های استانی و ملی در سال جاری(96)، ارائه گزارش عملکرد ستاد مرکزی جامعه ایمانی، تحلیل آخرین وضعیت جبهه فرهنگی انقلاب و بررسی وضعیت اجتماعی و سیاسی کشور.

وی یادآور شد: همچنین در حاشیه این اجلاس نمایشگاه تخصصی از فعالیت های جامعه ایمانی مشعر همراه با ارائه محصولات تولید شده دایر خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.