برگزاری دوره‌های تخصصی دینی آفلاین در سامانه «مدرس»

حلقه وصل گزارش می‌دهد:‏‏
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 18 تير, 1396 - 10:45
سامانه آموزش مجازی «مدرس» بستری کم‌هزینه و همیشه در دسترس برای ارائه آموزش‌های با کیفیت در حوزه‌های تخصصی دین، فرهنگ، اندیشه و تشکیلات فرهنگی به طلاب، مبلغان، مربیان و سایر فعالین فرهنگی است.

سرویس معرفی: سامانه آموزش مجازی «مدرس» به دنبال آموزش اطلاعات تبلیغی و مهارت‌هایی است که مورد نیاز هر مبلغ، مربی و یا فعال فرهنگی است.

این سامانه به دلیل کثرت مخاطبین و نوع آموزش‌هایی که برای مخاطبین مختلف طراحی گردیده به صورت آفلاین بوده و هر مخاطب بر مبنای نیاز و شرایط محیطی و جغرافیایی از دروس موجود بهره می‌برد .

 سامانه به گونه‌ای طراحی شده که دروس مورد نظر برای هر عنوان، قابلیت تولید، فرآوری و خروجی فیلم برای مخاطبین خود با هر نوع دسترسی که مطلوب تولیدکننده باشد را بارگزاری نموده و در پایان هر درس یا میان دوره و پایان دوره آزمون آن دروس را برگزار نماید.

سامانه آموزش مجازی «مدرس» بستری کم‌هزینه و همیشه در دسترس برای ارائه آموزش‌های با کیفیت در حوزه‌های تخصصی دین، فرهنگ، اندیشه و تشکیلات فرهنگی به طلاب، مبلغان، مربیان و سایر فعالین فرهنگی است.

سامانه آموزش مجازی «مدرس» مجموعه‌ای است غیر انتفاعی که توسط مجمع فعالان آموزش‌های تبلیغی راه‌اندازی شده است و مخاطب اصلی آن نیروهای فرهنگی علی‌الخصوص طلاب و مبلغین محترم می‌باشند.

این سامانه در نظر دارد تا با استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی امکان ارائه آموزش‌های ارزان، سریع، آسان و باکیفیت را برای تمامی مخاطبان خود فراهم نماید.

امکان بارگزاری و ارائه تمامی محتواهای آموزشی و دوره‌های تولید شده توسط دیگران وجود دارد و کلیه درآمدهای آن صرف تولید دوره‌های جدید می‌گردد.

امیر اسکندری، مدیر تولید سامانه «مدرس» در خصوص مدارک این دوره‌ها به حلقه وصل گفت: در حال حاضر با دفتر تبلیغات و معاونت آموزش‌‌های کاربردی حوزه علمیه تفاهم داریم و انتظار داریم نهادهای رسمی و سازمان‌های بیشتری با ما همکاری داشته باشند.

وی در ادامه افزود: در حال نامه‌نگاری و رایزنی هستیم که برای هر جایی دوره برگزار کنیم و مدرک همانجا را بدهیم. شما می‌توانید یکسری دوره‌هایی را تعریف کنید؛ خودتان هم به صورت غیر حضوری آزمون آن را برگزار کنید و ما فقط عامل باشیم و بستر اجرایی آن را فراهم کنیم.

لازم به ذکر است امکان تخفیف و تعامل برای گروه‌هایی که بخواهند با تعداد بالایی در دوره شرکت‌ کنند وجود دارد.

علاقه‌مندان جهت ارتباط با این سامانه می‌توانند به تارنمای www.emadras.ir  مراجعه نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.