دومین نشست «هیأت‌پژوهی» از سوی جامعه ایمانی مشعر برگزار می‌شود

همراه با ارائه مقاله علمی-پژوهشی؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 31 ارديبهشت, 1396 - 09:00
دومین نشست «هیأت‌پژوهی» از سوی معاونت پژوهشی-راهبردی جامعه ایمانی مشعر سه شنبه دوم خردادماه با موضوع اولویت‌بندی موانع برنامه‌ریزی راهبردی در هیأت‌های مذهبی در قم برگزار می‌گردد.

حجت الاسلام  مجید دایی دایی معاون جامعه ایمانی مشعر به حلقه وصل گفت:معاونت پژوهشی-راهبردی جامعه ایمانی مشعر حدود یکسال است که راه اندازی شده است.

وی بیان داشت:  این معاونت در سال جدید تصمیم به برگزاری نشست هایی با عنوان«هیأت  پژوهی» گرفته است که نخستین جلسه آن 19 اردیبهشت ماه برگزار شد.

دایی دایی تصریح کرد: در واقع در این نشست ها تلاش خواهیم کرد از زوایا و ابعاد مختلف به موضوع هیأت بپردازیم و کار پژوهشی و تحلیلی در این خصوص انجام دهیم.

وی ادامه داد: البته هر نشستی به یک شکل برگزار می شود برای مثال در جلسه نخست بازخوانی یک کتاب مطرح بود و در  دومین جلسه که سه شنبه دوم خردادماه برگزار می شود پایان نامه ای با موضوع هیأت که قبلا هم دفاع شده مورد بررسی قرار می گیرد.

معاون جامعه ایمانی مشعر افزود:به طور کلی نحوه برگزاری محدود نشده اما محوریت با مسائل و موضوعات مرتبط با هیأت از جمله مداحی، شعر، منبر، اقتصاد هیأت و ... می باشد.

وی بیان داشت: در نخستین جلسه کتاب «مجالس حسینی» که جستاری در موضوع هیأت و مجالس حسینی در کلام مقام معظم رهبری است توسط حجت الاسلام محمد مهدی حقانی ارائه و بررسی شد.

دایی دایی خاطر نشان کرد: دومین جلسه با ارائه مقاله علمی-پژوهشی با عنوان «اولویت بندی موانع برنامه ریزی راهبردی در هیأت های مذهبی» با حضور کاظم حسن زاده کارشناس ارشد مدیریت منابع انسانی دانشگاه تهران از ساعت 17 در محل ساختمان خاتم در بلوار شهید صدوقی قم برگزار می شود.

وی در انتها تاکید کرد: این جلسه بر اساس پایان نامه ای است با عنوان شناسایی موانع برنامه ریزی استراتژیک در سازمان های مردم نهاد مذهبی و اولویت بندی آن ها با استفاده از تکنیک AHP .

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.