نخستین فراخوان تولیدات ویدیویی و صوتی هیأت منتشر شد

به همت جامعه ایمانی مشعر و سازمان اوج؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 3 ارديبهشت, 1396 - 11:30
نخستین فراخوان تولیدات ویدیویی و صوتی هیأت‌های مذهبی از سوی جامعه ایمانی مشعر با هدف ثبت، توسعه و ترویج تولیدات رسانه‌ای متناسب با فرهنگ اهل‌بیت(ع) منتشر شد.

به گزارش سرویس استان‌های حلقه وصل، پاسداشت مناسبت‌ها در اعیاد و عزاداری‌ها همواره به عنوان یکی از شاخص‌های جریان شیعی مطرح بوده است که گاه در قالب مجالس و هیأت‌های مذهبی و گاه به صورت برگزاری آیین‌ها و مناسک دینی دنبال شده است.

جامعه ایمانی مشعر با مشارکت شبکه‌های افق، مستند، رادیومعارف و سازمان رسانه‌ای اوج در راستای ثبت، توسعه و ترویج تولیدات رسانه‌ای متناسب با فرهنگ اهل‌بیت(ع) و شناسایی هنرمندان فعال و آثار آن در عرصه هیأت اقدام به انتشار فراخوان تولیدات صوتی و ویدیویی هیأت‌های مذهبی کرده است.

این فراخوان شامل بخش تولیدات ویدیویی و صوتی است که موضوعات بخش ویدیویی شامل اطلاع‌رسانی هیأت(در قالب تیزر)، گزارش اقدامات و عملکرد هیأت(در قالب مستند) و جلسه داخلی هیأت(در قالب کلیپ) و موضوع ویژه تاریخ شفاهی هیأت در قالب مستند می‌شود و بخش تولیدات صوتی شامل اطلاع‌رسانی هیأت در قالب(آنونس)، جلسه داخلی هیأت در قالب(پادکست) و موضوع ویژه سرود پایانی هیأت ویژه صدابرداران در قالب(آکاپلا) می‌شود.

روش‌های ارسالی آثار به فراخوان از سه طریق آپلود آثار از طریق پنل کاربری سایت media_1542.org، ارسال پستی به نشانی قم-صندوق پستی 1513-37195 و ارسال تگلرامی به شماره 09107601542 می‌باشد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.