سوم اردیبهشت‌ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری «بهار زندگی» در همدان

با محوریت ازدواج وتشکیل خانواده؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 28 فروردين, 1396 - 10:30
کارشناس انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا از برگزاري جشنواره فرهنگی و هنری «بهار زندگی» با محوريت ازدواج خبر داد و گفت: سوم ارديبهشت ماه آخرين مهلت ارسال آثار به این جشنواره است.

پروانه رسولی فرخ کارشناس انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه بوعلی سیناهمدان به حلقه وصل گفت: ثبت‌نام در جشنواره فرهنگی و هنری با نام «بهار زندگی» از ابتدای اسفندماه سال گذشته آغاز شده و تا سوم اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

وی اظهار کرد: برگزاری این جشنواره با محوریت ازدواج و تشکیل خانواده است و شرکت برای عموم آزاد است.

رسولی فرخ هدف از برگزاری این جشنواره را بررسی چالش‌های موجود در حوزه ازدواج جوانان از دو دیدگاه هنری و فرهنگی دانست.

کارشناس انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا با تاکید بر اینکه بسیاری از مواقع می‌توان با بررسی مسائل از دیدگاه هنری، زوایای پنهان آن را مشخص کرد، خاطرنشان کرد: با شناسایی مشکلات می‌توان موضوع را برای ارائه راه حل مورد ارزیابی قرار داد.

وی برگزاری جشنواره «بهار زندگی» را زمینه‌ای برای بررسی آسیب‌های موجود در حوزه ازدواج با بخش‌هایی چون «ازدواج و چالش‌های آن»، «خانواده و چالش‌های ازدواج فرزندان» و «ازدواج و آرمان‌ها» عنوان کرد.

رسولی‌فرخ به آثار بخش‌های هنری جشنواره پرداخت و گفت: در این بخش شرکت‌کنندگان می‌توانند با ارسال پوستر، کاریکاتور، شعر، طنز، انیمیشن، نقاشی، تصویرسازی و فیلم کوتاه آثار خود را به جشنواره ارسال کنند.

وی با بیان اینکه در بخش فرهنگی با ایده‌پردازی، کارگاه‌های آموزشی و سمینار افراد می‌توانند حضور داشته باشند، یادآور شد: برای برگزیدگان هر بخش جوایز ارزنده‌ای در نظر گرفته شده است.

کارشناس انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا با اشاره به اینکه برنامه‌های فرهنگی از طریق سایت جشنواره به اطلاع عموم اعلام می‌شود، اظهار کرد: همزمان با هفته جوان آثار پس از ارسال به بخش داوری ارسال و در هر بخش برگزیدگان مشخص و از آنها در فرصتی مناسب تجلیل به عمل می‌آید.

وی با تاکید بر اینکه از همه علاقه‌مندان دعوت می‌شود در این جشنواره حضور پررنگ داشته باشند، گفت: هنرمندان می‌توانند با نگاه هنرمندانه خود مسائل و مشکلات این حوزه را به تصویر کشیده و آن را با نگاه موشکافانه به جامعه منتقل کنند.

رسولی‌فرخ در پایان سخنانش اظهار کرد: در بخش هنری پس از انتخاب آثار برتر، نمایشگاهی برای نمایش آنها برگزار خواهد می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.