تمدید اجرای نمایش بزرگ «فصل شیدایی» در بندرعباس

از 27 اسفندماه؛
ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 26 اسفند, 1395 - 17:00
با توجه به استقبال مردم خون‌گرم استان هرمزگان اجرای نمایش فصل شیدایی از ۲۷ اسفند ماه جاری تا ۴ فروردین۹۶ تمدید شد.

به گزارش سرویس استان‌های حلقه وصل، مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) نمایش بزرگ میدانی و چند رسانه ای فصل شیدایی را پس از اجراهای موفق در استان های مختلف کشور (خوزستان، یزد، لرستان، بوشهر، ابوموسی، چهارمحال و بختیاری، هرمزگان، تهران و کرمانشاه،قزوین ، رشت) امسال برای بار دوم در بندرعباس اجرا نمود.

اما به دلیل استقبال مردم استان هرمزگان از این نمایش، برای سومین بار نمایش«فصل شیدایی» از جمعه 27 اسفندماه تا چهارم فروردین 96 در بندرعباس اجرا می شود در واقع زمان اجرا در این استان تمدید شد.

این نمایش بعد از نماز مغرب و عشا در بندرعباس بلوار خلیج فارس، ضلع جنوبی فرودگاه بندرعباس به صورت رایگان برای عموم علاقه مندان اجرا می گردد.

نمایش بزرگ فصل شیدایی از خلقت حضرت آدم علیه السلام تا ظهور امام عصر(عجل الله تعالی فرجه شریف) و با محوریت توسل به اهل بیت علیهم السلام ، صحنه های درخشان تاریخ اسلام و دلاوری های مردان این سرزمین را پیش چشمان مردم مهربان بندرعباس می نهد.

شایان ذکر است هرمزگان پانزدهمین استانی است که میزبان فصل شیدایی خواهد بود.

نمایش بزرگ فصل شیدایی به طراحی و کارگردانی سعید اسماعیلی و با نویسندگی و روایت رسالت بوذری کاری از مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنا) است که در سال گذشته مفتخر به دریافت جایزه مهمترین رویداد هنری و پر مخاطب ترین اثر نمایشی سال شد و تا کنون و در دو سال اخیر بیش از یک میلیون نفر آن را به تماشا نشسته‌اند.

فصل شیدایی با حمایت سازمان هنری رسانه ای اوج ، شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان،سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان ،نیروی دریایی سپاه استان هرمزگان،صدا و سیمای استان هرمزگان،شهرداری بندرعباس ، استانداری هرمزگان و جامعه ایمانی مشعر در بندرعباس اجرا خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.