آغاز ثبت‌نام اولین دوره تربیت مربی اقتصاد مقاومتی در استان گلستان

با حضور حجت‌الله عبدالملکی؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 22 دى, 1395 - 11:00
ثبت نام در اولین دوره تربیت مربی اقتصاد مقاومتی با حضور حجت الله عبدالملکی در استان گلستان به همت مؤسسه آموزشی پژوهشی مآهد آغاز شد.

سید محمد میرطاهری مدیر مؤسسه آموزشی و پژوهشی مآهد به حلقه وصل گفت: برای نخستین بار در دیدار کارافرینان با مقام معظم رهبری در شهریور 89 واژه اقتصاد مقاومتی مطرح شد.

وی بیان داشت: در همین دیدار رهبر انقلاب اقتصاد مقاومتی را معنا و مفهومی از کارآفرینی معرفی کردند و ما هم در این دوره اموزشی برآنیم تا با ایجاد فضای آموزشی به اهمیت این مسئله و تبدیل آن به گفتمان حاکم در بین مخاطبان و جامعه مبادرت ورزیم.

میر طاهری ادامه داد: این دوره با حضور حجت الله عبدالملکی عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) در شهر گرگان برگزار می شود.

وی افزود:این دوره با عنوان دوره تربیت مربی اقتصادی مقاومتی درجه 3 بوده و دوره های تکمیلی درجه 2  و 1 متعاقبا و از بین پذیرفته شدگان این دوره برگزار خواهد شد.

مدیر مؤسسه اموزشی مآهد تصریح کرد: در این دوره یک روزه کتاب اقتصاد مقاومتی تألیف دکتر عبدالملکی یعنی خود مؤلف تدریس خواهد شد. در پایان دوره نیز ازمونی برگزار می شود که ملاک حضور در دوره های بعدی است.

وی خاطر نشان کرد: مهلت ثبت نام در دوره تا 10 بهمن ماه است و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایتwww.mabaniyedin.ir و یا شماره 09391714747 نسبت به ثبت نام و کسب اطلاعات بیش تر اقدام کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.