فراخوان ملی «پدر و مادر بهشت تو» تا پایان دی ماه تمدید شد

از سوی حوزه یاوران نماز بابل؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 22 دى, 1395 - 10:15
دبیر فراخوان ملی «پدر و مادر بهشت تو» از تمدید فراخوان این جشنواره تا پایان دی‌ماه سال‌جاری در بابل خبر داد.

محمد اکبرزاده دبیر جشنواره «پدر و مادر بهشت تو» در بابل به حلقه وصل گفت: فراخوان ملی «پدر و مادر بهشت تو» در قالب‌ها و موضوعات مختلف تا پایان دی ماه تمدید شد.

وی افزود: این فراخوان با موضوعات، آثار تربیتی و روانشناختی احترام به والدین، تاثیر احترام به والدین در تحکیم بنیاد خانواده، وظایف متقابل والدین و فرزندان، تاثیر سبک فرزندپروری در رشد و ارتقای تربیتی و اجتماعی خانواده برگزار می‌شود.

دبیر فراخوان ملی «پدر و مادر بهشت تو» تصریح کرد: نقش رسانه‌ها در توسعه فرهنگ احترام به والدین، شیوه‌های موثر در توسعه فرهنگ احترام به والدین، نقش نهادهای اجتماعی و مذهبی در گسترش فرهنگ احترام به والدین، بررسی مقایسه‌ای سبک زندگی بین جامعه ایرانی و سایر جوامع از دیگر موضوعات پیشنهادی این فراخوان ملی است.

وی ادامه داد: این فراخوان در قالب‌های شعر، عکس، وبلاگ، کاریکاتور، قطعه ادبی، فیلم و کلیپ، گرافیک و نقاشی، مقاله و پژوهش و خاطره(تجربه موفق) برگزار می‌شود.

اکبرزاده با بیان اینکه آثار ارسالی به آدرس بابل، چهار راه شهدا، حوزه علمیه روحیه سابق همراه با سی.دی باشد، اظهار کرد: مراسم تجلیل از منتخبین آثار برگزیده بهمن ماه ۹۵ است و علاقه‌مندان محدودیتی در تعداد آثار ارسالی ندارند.

وی نیکی به پدر و مادر را از توصیه‌های موکد در آموزه‌های دینی دانست و افزود: پیامبر اکرم(ص) فرمود: اگر کسی می‌خواهد عمرش طولانی و رزقش زیاد شود به پدر و مادر خود نیکی کند.

یادآور می شود، این فراخوان با همکاری جهاد دانشگاهی مازندران، اداره کل حوزه هنری مازندران، دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر، معاونت فرهنگی سپاه کربلای مازندران و به همت حوزه علمیه روحیه(یاوران نماز بابل)برگزار می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.