مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره موسیقی انقلاب «بانگ بیداری» تمدید شد

تا اول بهمن ماه؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 22 دى, 1395 - 09:15
مهلت ارسال اثار به نخستین جشنواره استانی موسیقی انقلاب با عنوان «بانگ بیداری» از سوی مرکز فرهنگی رسانه ای بیداری اهواز تا اول بهمن ماه تمدید شد.

عبدالرضا رستمی‌فر، دبیر نخستین جشنواره موسیقی «بانگ بیداری» به حلقه وصل گفت: مرکز فرهنگی رسانه ای بیداری بعنوان دبیرخانه مردمی جشنواره فیلم عمار و با همکاری دبیرخانه موسیقی طبس و  مرکز موسیقی راه نوا تصمیم به برگزاری جشنواره موسیقی انقلاب با عنوان«بانگ بیداری» کرده است.

رستمی فر خاطر نشان کرد: در واقع این جشنواره در راستای ارتقاء و اشاعه هنر با اصالت موسیقی و گروه های سرود مردمی جهت شناسای و معرفی استعداد های جوان و خلاق استان برگزار می شود.

دبیر جشنواره بانگ بیداری اضافه کرد: به همین منظور از کلیه  علاقه مندان و هنرمندان عرصه موسیقی جهت شرکت در این جشنواره دعوت به عمل می آید.

وی یادآور شد: این جشنواره استانی در قالب های تک خوانی، سرود و هم خوانی ویژه تمامی گروه سنین با موضوعات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مقاومت و استکبار ستیزی، مدافعان حرم برگزار می شود.

رستمی فر ادامه داد: در فراخوان اولیه علاقه مندان جهت ثبت نام و ارائه آثار  تا 20 دیماه فرصت داشتند تا به سایت www.resanebidari.ir مراجعه و فرم ثبت نام و آیین نامه را دریافت کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیش تر با شماره 09353901620 تماس حاصل نمایند اما به دلیل استقبال عزیزان این مهلت تا اول بهمن ماه تمدید شد.

این فعال فرهنگی افزود: از پذیرفته شدگان برای اجرای صحنه ای و شرکت در جشنواره دعوت به عمل خواهد آمد و جشنواره بهمن ماه همزمان با دهه فجر برگزار می گردد.

وی در خصوص جوایز جشنواره نیز گفت:کمک هزینه 5 میلیون تومانی به گروه برتر، حمایت از گروه های برتر و شرکت در جشنواره کشوری طبس، حمایت جهت تهیه و تولید کلیپ و خرید و سفارش کار فعلی از جمله جوایز این جشنواره است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.