خوزستانی‌ها هم به پویش مردمی پشتیبانی از رزمندگان جبهه مقاومت پیوستند

به همت دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار استان؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 20 دى, 1395 - 09:15
پویش مردمی پشتیبانی از رزمندگان جبهه مقاومت با همکاری دبیرخانه جشنواره مردمی عمار در خوزستان راه اندازی و مردم استان به این پویش پیوستند.

هادی سلامات مسئول پویش مردمی پشتیبانی از رزمندگان جبهه مقاومت در خوزستان به حلقه وصل گفت:همه می دانند که جنگ هشت ساله را با آن عرض و طول و عمقش مردم اداره کردند. آن ها که می توانستند سلاح به دست گرفتند و آن ها که ماندند شدند پشتیبان رزمندگان.

وی بیان داشت:این پشتیبانی نیز یک جبهه بود.همت مادرانه ننه عصمت های زمان جنگ این روزها به کار می آید. این روزها که مدافعان حریم اهل بیت(ع)در سوریه و عراق هم با جهال مسلمان نما در زمستان سرد و سخت می جنگند.

سلامات ادامه داد:به همین خاطر ما خوزستانی ها نیز به پویش مردمی پشتیبانی از رزمندگان جبهه مقاومت پیوستیم.

وی افزود: مردم غیور و پشتیبان جبهه حق می توانند وسائل مورد نیاز رزمندگان را از جمله دستکش، شلوار، کلاه و شال گردن را آماده و به محل های اکران عمومی جشنواره عمار در نقاط مختلف استان تحویل دهند.

مسئول این پویش در خوزستان تصریح کرد: همچنین می توانند کمک های خود را به مرکز رسانه بیداری (دبیرخانه جشنواره مردمی عمار در خوزستان)واقع در اهواز- اتوبان ایت الله بهبهانی جنب حوزه علمیه و یا خیابان خوانساری بین نادری و کافی ارسال نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.