برگزاری سیر مطالعاتی کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» در مسجد شهدا بابل

به همت بنیاد علمی فرهنگی حیات؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 19 دى, 1395 - 10:00
به همت دفتر بنیاد علمی فرهنگی حیات در مازندران سیر مطالعاتی کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» در مسجد شهدا بابل برگزار می شود.

محمد حسین صفری مدیر دفتر بنیاد علمی فرهنگی حیات در مازندران به حلقه وصل گفت: در واقع با توجه به نگاه بنیاد حیات به نقش و ظرفیت مساجد بنا داریم جهت ارتقا فعالیت های مساجد و ارائه تعریف نو و بهتری از مساجد اقداماتی انجام دهیم.

وی بیان داشت: به همین منظور تصمیم به برگزاری سیر مطالعاتی کتاب طرح کلی اندیشه های اسلامی در قرآن گرفتیم.

صفری تصریح کرد: این دوره ویژه علاقه مندان و عموم مردم و البته به صورت خاص دانشجویان و طلاب در مسجد شهدا بابل برگزار می شود.

مدیر دفتر بنیاد حیات در مازندران ادامه داد: در واقع قرار است فعالیت هایی ذیل مسجد صورت می گیرد که این دوره نیز با حضور حجت الاسلام نیکزاد مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بابل چهارشنبه هر هفته بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می شود.

وی افزود:برای شروع این کتاب را که مجموعه سخنرانی های مقام معظم رهبری در سال 53 در مسجد امام حسن مجتبی(ع)مشهد بوده است را انتخاب کردیم که تقریبا سی جلسه به طول خواهد انجامید و بعد از آن کتاب های دیگری مثل «انسان 250 ساله» و یا «ولایت و حکومت» را با توجه به استقبال مخاطبین در نظر خواهیم گرفت.

صفری خاطر نشان کرد: شروع جلسات نیز بعد از فصل امتحانات یعنی از 29 دیماه است و علاقه مندان تا دو سه روز قبل از آغاز جلسات فرصت دارند ثبت نام نمایند و نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی و محل تحصیل خود را به شماره 09116333910 پیامک نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

تابلو

اخبار مرتبط

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.