ثبت‌نام دوره جامع تربیت مربی سواد رسانه‌ای ویژه دانشجویان

با همکاری بنیاد علمی فرهنگی حیات آغاز شد؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 19 دى, 1395 - 10:00
مدیر دفتر بنیاد علمی فرهنگی حیات در تهران از آغاز ثبت‌نام دوره جامع تربیت مربی سواد رسانه‌ای ویژه دانشجویان و طلاب در دانشگاه امام حسین(ع) خبر داد.

حسین کیا، مدیر دفتر بنیاد علمی فرهنگی حیات در تهران به حلقه وصل گفت: دانشگاه امام حسین(ع) اقدام به برگزاری دوره جامع تربیت مربی با محوریت سواد رسانه‌ای با همکاری بنیاد حیات کرده است.

وی بیان داشت: در واقع با توجه به ضرورت داشتن سواد رسانه و اهمیت فضای مجازی این دوره ویژه دانشجویان و طلاب برگزار می‌گردد.

کیا ادامه داد: علاقه مندان جهت ثبت‌نام تا پایان هفته جاری مهلت دارند تا مشخصاتی را از جمله نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، رشته و سال تحصیلی، نام حوزه یا دانشگاه محل تحصیل خودشان را به سامانه 5000283716 پیامک کنند.

وی خاطرنشان کرد: البته بعد از ثبت‌نام اولیه ابتدای بهمن ماه عزیزان دعوت به مصاحبه حضوری می شوند و پانزده بهمن ماه نیز اسامی نفرات نهایی جهت شرکت در دوره اعلام می‌شود.

مدیر دفتر بنیاد حیات در تهران افزود: افرادی که در این دوره شرکت کنند و موفق به کسب گواهی پایان دوره دانشگاه شوند معادل 6 واحد درسی برای آنها محسوب می‌شود.

کیا در خصوص مدت زمان دوره اضافه کرد: این دوره طی 64 جلسه، دو روز در هفته پنجشنبه و جمعه‌ها 8 صبح تا 5 عصر از 28 بهمن ماه شروع و تا 29 اردیبهشت ماه 96 ادامه می‌یابد.

وی تصریح کرد: هزینه دوره برای افراد نهایی که دعوت به حضور در جلسات می‌شوند صد هزار تومان است و مباحث دوره با محوریت دکتر محسن بنی‌هاشمی از دانشگاه صداو سیما توسط اساتید مطرح می‌شود.

کیا یادآور شد: مباحث مطرحه در دوره نیز شامل مهارت‌های تدریس و اصول تعلیم و تربیت، الفبای ارتباطات، مبانی سواد رسانه‌ای، تحلیل پیام‌های ارتباطی، تحلیل و بررسی جریان‌های خبر در ایران و جهانف تکنیک‌های اقناع مخاطب، تقابل تمدنی سینمای هالیوود با اسلام،تحلیل و بررسی بازی‌های رایانه‌ای، غرب‌شناسی، تدبر در قرآن، اندیشه شهید مطهری و ... می‌باشد.

وی در پایان اظهار داشت: بعد از اتمام دوره و کسب مدرک معتبر دانشگاهی محتوای تدریس به شرکت‌کنندگان داده می‌شود و آنها متعهد می‌شوند که پنج سخنرانی در این زمینه در نقاط مختلفی که ازشان خواسته می‌شود داشته باشند و از آنها دعوت می‌شود در گروه‌های پژوهشی که تشکیل می‌گردد شرکت کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.