برگزاری دومین جشنواره رسانه‌های دیجیتال با شعار «رسانه انقلابی انقلاب رسانه‌ای»

توسط دفتر سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 15 دى, 1395 - 11:30
دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی اقدام به برگزاری دومین جشنواره رسانه های دیجیتال با شعار«رسانه انقلابی انقلاب رسانه ای» کرده است.

محمد امین کریمی مسئول آموزش و توانمندسازی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی به حلقه وصل گفت: دومین جشنواره رسانه ای دیجیتال خراسان جنوبی برگزار می شود.

وی بیان داشت: این جشنواره در موضوعات جوان و فضای مجازی، قرآن و عترت، تحکیم خانواده و سبک زندگی، نفوذ و استکبار ستیزی و اقتصاد مقاومتی برگزار می شود.

کریمی ادامه داد:بخش های جشنواره نیز شامل وبلاگ و شبکه های اجتماعی، هنرهای دیجیتال، بازی و پویانمایی، نرم افزارهای چندرسانه ای و تولیدات متنی و خبری می گردد.

مسئول اموزش دفتر استان سازمان فضای مجازی سراج افزود: مهلت ثبت نام تا اول بهمن ماه جاری است و مهلت ارسال آثار تا 15 بهمن ماه می باشد.

وی اضافه کرد: آثار می توانند در قالب وب سایت، وبلاگ، کانال ها و گروه های تلگرامی، صفحات اینستاگرام، اینفوگرافیک، ویدئو، پادکست، انیمیشن، نرم افزار، بازی اندروید، یادداشت، نشریات الکترونیک و گفتگو باشد.

کریمی خاطر نشان کرد: علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیش تر می توانند به seraj.ir مراجعه و یا با شماره های 32220507-32229047 تماس حاصل نمایند.

وی یادآور شد: این جشنواره با شعار رسانه انقلابی انقلاب رسانه ای برگزار می شود و افرادی که این شعار را در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام به اشتراک بگذارند هدیه دریافت می کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.