برگزاری دوره آموزش مجازی «مهتدین» در یزد

ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 15 دى, 1395 - 09:30
مسئول آموزش و پژوهش دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد از برگزاری دوره اموزش مجازی توانمندسازی فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد با عنوان«مهتدین» خبر داد.

صباغی مسئول اموزش و پژوهش دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد به حلقه وصل گفت: جهت توانمندسازی فعالان کانون های مساجد استان تصمیم به برگزاری دوره اموزش مجازی مهتدین گرفته شد.

وی بیان داشت: این دوره با موضوعات سبک زندگی اسلامی، اقتصاد مقاومتی، سواد رسانه ای، مهدویت، مسجد طراز انقلاب اسلامی، بصیرت افزایی، امر به معروف و نهی از منکر، قرآن و عترت و نماز برگزار می گردد.

صباغی تصریح کرد: زمان دوره نیز از ابتدای بهمن ماه جاری تا ابتدای مرداد ماه 96 می باشد.

مسئول آموزش و پژوهش دبیرخانه کانون های مساجد یزد ادامه داد: در واقع این دوره به صورت مجازی با معرفی یک سایت برگزار می شود و علاقه مندان می توانند با گذراندن هر دوره و کسب امتیاز در آزمون پایان دوره به مرحله و سطح بعدی راه یابند.

وی افزود: در هر دوره فایل سخنرانی در سایت با توجه به موضوعات اعلام شده بارگزاری می شود که علاقه مندان بعد از مطالعه متن این سخنرانی و فایل می توانند در ازمون پایانی شرکت نمایند.

صباغی خاطرنشان کرد: البته جوایزی نیز برای نفرات اول تا سوم هر دوره در نظر گرفته شده است. علاقه مندان با مراجعه به سایت دبیرخانه کانون های مساجد استان و یا تماس با شماره 035-36246264 اطلاعات بیش تری کسب کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

تابلو

اخبار مرتبط

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.