‏«دین دات آی آر»‏ با موضوعات جنجالی به شبکه سه می‌آید+تیزر

به همت سازمان هنری رسانه‌ای اوج:‏
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 13 دى, 1395 - 11:00
برنامه ترکیبی «دین‌دات‌آی‌آر» با نگاهی جدید به موضوعات اجتماعی با رویکرد دینی با حضور کارشناسان برجسته رسانه و دین، آماده پخش از شبکه سوم سیما شد.

سرویس معرفی: سید مجتبی طباطبایی تهیه‌کننده برنامه درباره «دین‌دات‌آی‌آر» گفت: این برنامه به دنبال طرح موضوعات اجتماعی با رویکرد دینی و پاسخ به شبهات و سئوالاتی است که در بطن جامعه به خصوص در ذهن جوانان پیرامون دین همواره وجود داشته و در رسانه کمتر به آنها پرداخته شده است. می‌خواهیم با قالبی جدید در برنامه‌سازی به دین و سئوالات پیرامون آن بپردازیم و سعی کرده ایم در این برنامه از امکان فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برای ارتباط گیری هر چه بیشتر و بهتر با مخاطبان جوان حاضر در این فضاها استفاده کنیم.

طباطبایی ادامه داد: پروژه تلویزیونی «دین‌دات‌آی‌آر» با حدود 6 ماه کار مطالعاتی و پژوهشی آغاز شد و ماحصل این برنامه حاصل تلاش یک کار تیمی متشکل از جمعی از دانشجویان، روحانیون، کارشناسان حوزه ارتباطات و رسانه است. همچنین در اجرای آیتم های مختلف برنامه از چند مجری جوان به صورت ترکیبی استفاده شده است.

تهیه‌کننده «دین‌دات‌آی‌آر» درباره قالب برنامه تصریح کرد: «دین‌دات‌آی‌آر» یک برنامه ترکیبی است که نقطه سر خط، قاب خاص، حرفه ای، اشاره، تخته سیاه، رو به دوربین، کلاکت، وب‌گردی، کتاب‌گردی، مداربسته و طرح بحث با کارشناس دین و رسانه از بخش های مختلف آن بوده و موضوعاتی نظیر بی‌تفاوتی اجتماعی، بانکداری، شادی، موسیقی، روابط دختر و پسر، ازدواج، برابری زن و مرد، خشونت و... موضوعات قسمت های ابتدایی برنامه است.

طباطبایی در پایان خاطرنشان کرد: دکتر احمد خجسته، سید رضا میرکریمی، علی درستکار، محمد مهدی عسگرپور، نجم الدین شریعتی، عبدالمجید رکنی، سید مجید امامی، سیدمحمدرضا خوشرو، حجج اسلام محمود ابوالقاسمی، عرفاتی، حاج ابراهیمی، وحیدپور، استاد الهی و... از جمله کارشناسانی بوده اند که در حوزه‌های مختلف برنامه با ایشان به گفتگو نشسته‌ایم.

گفتنی است برنامه تلویزیونی «دین‌دات‌آی‌آر» به تهیه کنندگی سید مجتبی طباطبایی تازه‌ترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که بزودی از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.