تولید «جزیره دانش» برای آشنایی کودکان با مسائل علمی

با هدف ترویج فرهنگ پژوهش و تحقیق؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 12 دى, 1395 - 10:45
مجموعه تلویزیونی جزیره دانش که به سفارش اوج کودک و نوجوان و با رویکرد آموزش فرهنگ تحقیق و پژوهش در فضایی کودکانه تولید شده است، به زودی از شبکه نهال پخش خواهد شد.

سرویس معرفی: سید محسن حسینی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی جزیره دانش ضمن اشاره به پایان یافتن مراحل تولید این محصول کودک و نوجوان تصریح کرد: تولید این  برنامه از مهر ماه سال جاری در پارک علم و فن‌آوری پردیس آغاز شده است و در روند تولید برنامه از معلمان با تجربه مجموعه استعدادهای درخشان استفاده شده است.

وی افزود: با توجه به اهمیت پژوهش رسانه‌ای در تولید این مجموعه از کمک آقای مجید محسنی برنده جایزه ترویج علم سال 93 استفاده شده است و با بررسی کتابهای علوم دوره ابتدایی و تشکیل جلسات متعدد با کارشناسان خبره آموزشی مجموعه فن آموز، ما بازای تصویری مناسب برای تولید این برنامه علمی استخراج شده است به گونه‌ای که لوکیشن و طراحی شخصیت‌ها کاملا مورد پسند گروه سنی کودک باشد.

حسینی که تولید برنامه های علمی چیستا وسرزمین دانایی را در کارنامه خود دارد گفت: فصل اول این مجموعه که به سفارش مرکز اوج کودک و نوجوان تولید شده است؛  آماده پخش می‌باشد و در صورت استقبال مخاطبان فصل‌های بعدی این مجموعه نیز تولید خواهد شد.

لازم به ذکر است این مجموعه در 26 قسمت 22 دقیقه ای در استدیو فن‌آموز و با هدف ترویج و نهادینه کردن روحیه پژوهش در کودکان ایرانی تولید شده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.