شهرستان ادب با حضور شاعران انقلابی چشم شب را روشن می‌کند

در بخشی مستقل و با اجرای امیری اسفندقه؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 12 دى, 1395 - 10:00
امیر قمیشی با بیان اینکه علی‌محمد مودب مهمان این هفته بخش شعر «چشم شب روشن» است، گفت: حضور آقای مودب مقدمه‌ای بر همکاری پیوسته بخش شعر و ادب «چشم شب روشن» با شهرستان ادب محسوب می‌شود.

سرویس معرفیمهمان شنبه شب «چشم شب روشن» به تهیه کنندگی امیر قمیشی و با اجرای محمد صالح علا، در بخش شعر، علی محمد مودب شاعر و نویسنده معاصر ایرانی است.

امیر قمیشی تهیه‌کننده برنامه «چشم شب روشن» درباره برنامه شنبه شب گفت: علی محمد مودب مهمان این هفته بخش شعر است. بخشی که اخیرا در برنامه مستقل شده و آقای مرتضی امیری اسفندقه اجرا و کارشناسی آن را برعهده دارد.

وی افزود: همانطور که قبل از این از همکاری مشترک برنامه و شهرستان ادب در حوزه شعر و ادبیات خبر داده بودیم؛ حضور آقای مودب مقدمه‌ای بر همکاری پیوسته بخش شعر وادب «چشم شب روشن» با شهرستان ادب محسوب می شود.

این تهیه کننده یادآور شد: در بخش تئاتر نیز که کارشناسی آن را رامتین شهبازی برعهده دارد، میزبان مصطفی کوشکی کارگردان عرصه تئاتر و ریاست «تئاتر مستقل» خواهیم بود و تاثیر تماشاخانه های خصوصی در استقبال مخاطب را مطرح می کنیم.

«چشم شب روشن» به تهیه کنندگی امیر قمیشی و با اجرای محمد صالح علا شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت 23 از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.