دیدار مسئولین مؤسسه امیدواران منتظر(عج) با امام جمعه ارومیه

همراه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های مؤسسه؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 11 دى, 1395 - 14:45
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در دیدار با مسئولین مؤسسه امیدواران منتظَرعج فرمودند: کار فرهنگی و تربیتی در رأس فعالیت‌ها قرار دارد لذا فعالان این عرصه در این اوضاع نابسامان فرهنگی و اعتقادی هیچگاه ناامید نشوند.

به گزارش سرویس استان‌های حلقه وصل، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در دیدار با مسئولین مؤسسه امیدواران منتظَرعج فرمودند: کار فرهنگی و تربیتی در رأس فعالیت ها قرار دارد لذا فعالان این عرصه در این اوضاع نابسامان فرهنگی و اعتقادی هیچگاه ناامید نشوند.

ایشان تصریح کردند: در حال حاضر جوانان انقلابی ارومیه همچون فعالان فرهنگی این مؤسسه با امکانات محدود و کم فعالیت‌های بزرگ فرهنگی و تربیتی انجام می دهند.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی فعالیت مخلصانه در عرصه فرهنگی و تربیتی را لازمه موفقیت عنوان کردند و افزودند: جوانان و فعالان فرهنگی در این عرصه با اخلاص تلاش کنند که اگر این مسئله حاکم باشد وجود انسان پربرکت خواهد بود.

وی با تأکید بر پراهمیت شمردن فضای مجازی گفتند: همه باید در این زمینه با برنامه و هدفمند فعالیت داشته باشیم و دشمن را وادار به پاسخگویی کنیم نه اینکه زمینه را برای شبهه افکنی آنها محیا نماییم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی افزودند: در مقابل هجمه عظیم دشمن، فضای مجازی ظرفیت بزرگی برای فعالیت است که باید علی رغم اکثر مواقع که به صورت تدافعی عمل می کنیم در این عرصه باید به صورت تهاجمی عمل کرد.

وی خطاب به مسئولین مؤسسه امیدواران منتظَرعج گفتند: حرکت شما بسیار ارزشمند است، قدر این مجموعه را بدانید اگرچه مجموعه کوچکی هم باشد اما چون همه شما هم عقیده هستید و در یک مسیر حرکت می کنید، کارتان بسیار ارزشمند است؛ لذا با چنگ و دندان مجموعه فعلی را حفظ کرده و نفرات خود را افزایش دهید و با تلاش مخلصانه خود تاثیر مثبتی در جامعه داشته باشید.

قبل از شروع این دیدار، رضا محمدزاده، مدیر مؤسسه، ضمن عرض خیرمقدم، به ارائه گزارشی از فعالیت های مؤسسه پرداخته و پیشنهادی مبنی بر برگزاری جلسات اخلاق تشکیلاتی بصورت ماهانه و هر ماه به میزبانی یکی از مجموعه های خودجوش و مردمی در سطح شهر ارائه دادند که مورد موافقیت نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز ارومیه قرار گرفت.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

تابلو

اخبار مرتبط

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.