‏«حوزه باید انقلابی بماند»‏ از منظر رهبر انقلاب منتشر شد

به همت نشر شهید کاظمی؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 11 دى, 1395 - 10:45
بیانات رهبر انقلاب در جمع طلاب حوزه علمیه قم در کتاب «حوزه باید انقلابی بماند» منتشر شد.

سرویس مبشر صبحکتاب «حوزه باید انقلابی بماند» متن و تحلیل بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم در سال 94 از سوی نشر شهید کاظمی روانه بازار کتاب شد.

کتاب «حوزه باید انقلابى بماند» شرح و تبیین یکى از مهمترین و راهبردى‌ترین سخنرانى‌هاى مقام معظم رهبرى است. سخنرانى 25 اسفند 94 رهبرى به یکى از ماندگارترین بیانات ایشان پیرامون حوزه علمیه بدل شده است.

رهبرى فرزانه انقلاب سخن از «حوزه انقلابى» به میان آورده‌اند و نسبت به خطرى جدى به نام «انقلابى‌زدایى از حوزه» هشدار داده‌اند.

این سخنرانى راهبردى نباید در بین انبوه اخبار و مشغله‌ها گم مى‌شد و مورد غفلت قرار مى‌گرفت چرا که خطر جدى است و دشمن در کمین است که در این صورت با نفوذ خود نقشه انقلابی‌زدایی از حوزه را عملی خواهد کرد.

ازهمین روى دفتر مطالعات گفتمان انقلاب اسلامى و انتشارات شهید کاظمی به شرح و تبیین زوایاى مهم و پنهان سخنان معظم له پرداختند تا چون منشورى مهم همواره در نظرگاه حوزویان قرار داشته باشد.

تدوین این اثر توسط حجت الاسلام محمدرضا فلاح شیروانى صورت گرفته و از سوی انتشارات شهید کاظمی با قیمت 6 هزار تومان منتشر و در ایام «حماسه 9 دی» در همایش بزرگ طلاب انقلابی که در قم برگزار می‌شود رونمایی خواهد شد.

علاقه‌مندان به تهیه کتاب می‌توانند آن را از فروشگاه اینترنتی «من و کتاب» خریداری کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

تابلو

اخبار مرتبط

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.