شب شعر حماسه ۹ دی برگزار می‌شود

به همت بسیج دانشگاه علوم اسلامی رضوی؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 6 دى, 1395 - 14:15
بسیج دانشگاه علوم اسلامی رضوی به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه ۹ دی، شب شعری را با عنوان «ملت عشق» برگزار می‌کند.

به گزارش حلقه وصل، روز نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می‌شناسند و هرگز فریب حیله‌ها و نیرنگهای آنان را نمی‌خورند. روز نهم دی روزی است که مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده‌اند هرگز، نه راه را گم می‌کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است، بر می‌دارند و در نهایت روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ایران نشان دادند که این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.

نهم دی ماه 1388، جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود. روز نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است. مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیک و پشت پیکر نامبارک فتنه را به خاک مالیدند.

در این روز،  مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش ده‌ها میلیونی مردم در تهران و تمامی شهرهای دیگر کشور به جهانیان اعلام شد.

در همین راستا، بسیج دانشگاه علوم اسلامی رضوی در نظر دارد به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه 9 دی، شب شعری را با عنوان «ملت عشق» برگزار کند.

در این محفل، شاعرانی چون، اکبرزاده، پیشکسوت شعر انقلابی و آئینی مشهد، حجت‌الاسلام سید محمدمهدی شفیعی، محمدمهدی سیار، حجت‌الاسلام حسین مودب و حجت‌الاسلام جواد محمدزمانی، رئیس انجمن شاعران آئینی و جمعی دیگر از شاعران انقلاب مشهد برگزار کند.

این مراسم پنجشنبه، 9 دیماه، ساعت 18 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم اسلامی رضوی در صحن هدایت حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.