اکران مستند سینمایی «انحصار ورثه» در سینما فرهنگ شیراز

به همت سازمان اوج استان فارس برگزار می‌شود:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 6 دى, 1395 - 11:00
در خلاصه این مستند سینمایی آمده است: «آیا آوینی همراه نوشته های پیش از انقلابش دانشش را هم سوزاند؟؛ یافته ها و تجربیاتش را چطور؟».

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل: مستند سینمایی «انحصار ورثه» روایتی تازه از زندگی، اندیشه‌ها و فعالیت‌های شهید اهل قلم «سید مرتضی آوینی» است به کارگردانی محمدعلی شعبانی ساخته شده است.

 «انحصار ورثه» علاوه بر رونمایی از عکس‌های دیده نشده، نامه‌های خوانده نشده و وجه تسمیه فیلم میراث به جا مانده از شهید آوینی، در لایه‌های دوم و سوم این مستند سینمایی ٩٠ دقیقه‌ای نیز به نسخه‌های جعلی از آوینی، روایت‌های نادرست از این شخصیت و لایه‌ها و زاوایای پرداخته نشده در زندگی این شهید می‌پردازد.

در خلاصه این مستند سینمایی آمده است: «آیا آوینی همراه نوشته های پیش از انقلابش دانشش را هم سوزاند؟؛ یافته‌ها و تجربیاتش را چطور؟».

سازمان اوج استان فارس قرار است «انحصار ورثه» را در تاریخ 12 دیماه ساعت 15:30 دقیقه در سالن سینما فرهنگ شیراز برای علاقه مندان اکران کند.

گفتنی است علاقه مندان می‌توانند جهت دریافت دعوت نامه به آدرس irantic.com و یا دفتر جبهه فرهنگی انقلاب استان فارس مراجعه کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.