برگزاری همایش «شبکه‌های اجتماعی و بحران هویت» در رشت

به همت مؤسسه فرهنگی منادیان؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 4 دى, 1395 - 10:15
مدیر مؤسسه فرهنگی منادیان رشت از برگزاری همایش استانی«شبکه های اجتماعی و بحران هویت» با توجه به ضرورت آگاه سازی مردم از شگردها،ترفندها و آسیبهای شبکه های اجتماعی خبر داد.

مصطفی براری مدیر مؤسسه فرهنگی منادیان در رشت به حلقه وصل گفت: این همایش از سری برنامه‌های روشنگری موسسه  منادیان است.

وی اظهار داشت: در واقع این مؤسسه از سال 91 فعالیت خود را در حوزه جنگ نرم و رسانه های مجازی شروع کرد. البته پیش از آن هم از سال 86 با عنوان مؤسسه ی دیگری فعالیت هایی صورت می گرفت.

براری ادامه داد: حوزه اصلی فعالیت مؤسسه منادیان روشنگری در حوزه جنگ نرم است که در این رابطه تلاش کرده ایم همایش ها و نشست هایی را با محوریت فضای مجازی برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: به همین منظور سال گذشته جدای از نقد فیلم در حوزه اسلام هراسی و ایران هراسی همایشی را با عنوان فرصت ها و تهدیدهای شبکه های اجتماعی برگزار کردیم که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

این فعال فرهنگی افزود: امسال نیز با توجه به ضرورت آگاه سازی مردم از شگردها، ترفندها و آسیب های شبکه های اجتماعی همایشی را با موضوع شبکه های اجتماعی و بحران هویت برگزار خواهیم کرد.

مدیر مؤسسه فرهنگی منادیان اضافه کرد: این همایش سه شنبه هفتم دیماه با حضور دکتر روح الله مؤمن نسب کارشناس حوزه فضای مجازی ویژه عموم علاقه مندان و دغدغه مندان برگزار می شود.

براری خاطر نشان کرد: هدف از اجرای این همایش ارائه راهکارهای مفید و نحوه صحیح استفاده از شبکه های مجازی است. چراکه رسانه های نوین دارای آسیب های بسیار مهم روانی،اجتماعی و سیاسی هستند که می توانند، زمینه و بستر مناسبی را برای جنگ نرم ایجاد کنند و تبعات ناشی از استفاده های غیر اصولی از آن می تواند به آسیب های اجتماعی دامن زند.

وی در پایان یادآور شد: این همایش از ساعت 17 در سالن اجتماعات المپیک روبروی دانشگاه علوم پایه برگزار خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.