اعلام فراخوان مسابقه بزرگ کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» در کردستان

ویژه کانون‌های فرهنگی مساجد؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 4 دى, 1395 - 09:15
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کردستان، از فراخوان مسابقه بزرگ کتابخوانی با عنوان «سلام بر ابراهیم» در کانون‌های مساجد این استان خبر داد.

کامل گلباغی، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کردستان به حلقه وصل گفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی با عنوان «سلام بر ابراهیم» به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجداستان فارس و ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری به صورت کشوری برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقه برگرفته از زندگی نامه و خاطرات شهید ابراهیم هادی بوده که علاقه مندان می توانند سئوالات و خلاصه متن کتاب را از پایگاه های اینترنتی www.masjedketab.ir و www.farsmasajed.ir دریافت  کنند.

این مقام مسئول اظهار داشت: شرکت کنندگان می توانند پاسخ سئوالات را به صورت یک عدد 12 رقمی به همراه نام، نام خانوادگی و نام استان خود به سامانه 10008940711 به صورت پیامک بفرستند.

وی با اشاره به مهلت ارسال پاسخ شرکت کنندگان در این مسابقه افزود: شرکت کنندگان تا پایان دی ماه سال جاری فرصت دارند پاسخ خود را به سامانه پیامکی که اعلام شده ارسال کنند.

مسئول دبیرخانه هیات نظارت برکانون های فرهنگی و هنری مساجد کردستان تصریح کرد: به شرکت کنندگان در این مسابقه کتابخوانی به قید قرعه به 70 نفر جوایز یک میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

وی افزود: همچنین این قرعه کشی و اعلام جوایز نیز 12 بهمن سال جاری همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر انجام می شود.

گلباغی در ادامه با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه افزود: انتشار خاطرات شهیدان به صورت های مختلف در جامعه باعث ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت در بین جوانان و نوجوانان خواهد شد.

این مقام مسئول بیان کرد: امروز ه هجمه های فرهنگی دشمنان جوانان و نوجوانان ما را تهدید می کند، بنابراین ضروری است بیشتر از گذشته  فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به خوبی برای آنها ترویج شود زیرا که نسل جوان ما جنگ را ندیده اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: عزت، اقتدار، آسایش و امنیت ایران اسلامی را مرهون خون شهیدان و خانواده های آنها هستیم، زیرا این عزیزان برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.