آیین رونمایی از کتاب «متولد بهمن» برگزار شد

به همت دفتر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در تبریز؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 30 آذر, 1395 - 12:30
شامگاه دوشنبه 29 اذرماه در مراسمی، از کتاب «متولدبهمن» که در برگیرنده خاطرات٬ اتفاقات و صحنه‌های غیرقابل پیش‌بینی از زندگی استاد قره باغی است در تبریز رونمایی شد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، شامگاه دوشنبه 29 آذرماه در مراسمی به همت جبهه فرهنگی استان و با همکاری دفتر نشر معارف، از کتاب «متولدبهمن» که در برگیرنده خاطرات٬ اتفاقات و صحنه‌های غیرقابل پیش‌بینی از زندگی استاد قره باغی است، با حضور اهالی فرهنگ و هنر رونمایی شد.

استاد اسفندیار قره‌باغی جزو هنرمندان نام‌آوازه‌ای است که هنر خود را در راه انقلاب و حرکت مردم قرار داد و برای همه ایرانیان صحنه‌های ماندگاری را خاطره سازی کرد.

قطعه جاودانه «آمریکا مرگ به نیرنگ تو» جزو آثاری است که به سفارش امام خمینی(ره) و با هنرنوازی استاد قره باغی در زمان بندی مناسب و مماس با جامعه ساخته شد و حرف ناگفته مردم را به رخ دشمنان کشید.

کتاب متولد بهمن به قلم روح‌الله رشیدی، از فعالان حوزه فرهنگی، تحریر شده است و علاقه‌مندان می‌توانند آن را از فروشگاه‌های کتاب خریداری کنند.

در واقع این کتاب گوشه هایی از تاریخ انقلاب ما را روایت می کند که تاکنون روایت نشده بود. درا ین کتاب با خواننده ای آشنا می شوید که اگر چه تا قبل از انقلاب معلم موسیقی است اما با وقوع انقلاب خود را از وزارت ارشاد بازنشسته ی قبل از موعود می کند و اسلحه به دست می گیرد و فرمانده ی یکی از مهم ترین پایگاهه های کمیته های مردمی ایران می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.