عکس/ مجموعه پوسترهای ‏«چشم من و امر ولی»‏

به همت مؤسسه امام روح‌الله رشت منتشر شد‌:‏
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 30 آذر, 1395 - 13:30
مؤسسه فرهنگی هنری امام روح‌الله رشت، جهت جریان‌سازی و ترویج هنر انقلابی مجموعه پوسترهایی با عنوان «چشم من و امر ولی» را طراحی و ارائه نموده است.

کمیل حسن‌پور، مدیر مؤسسه فرهنگی امام روح الله رشت به حلقه وصل گفت:کارگاه طراحی سوره زیر نظر مؤسسه فرهنگی هنری امام روح الله رشت، متشکل از جمعی از طراحان ارزشی، حرفه‌ای و فعال در عرصه جبهه هنری مجموعه پوسترهایی با عنوان چشم من و امر ولی طراحی و ارائه کرده است.

وی بیان داشت: این کار با هدف جریان‌سازی و ترویج هنر انقلابی صورت گرفت.

حسن پور ادامه داد: جملگی این کارها برگرفته از بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، هنری و … برای گروه سنی نوجوان و جوان با تصویرسازی زیبا در قالب طرح‌های نمایشگاهی ارائه شده است.

مدیر مؤسسه امام روح‌الله رشت تصریح کرد: در واقع این مجموعه برای اولین بار در کشور با این ایده و طرح و کیفیت و تنوع موضوعی تهیه گردیده است که امیدواریم مورد توجه و عنایات حضرت بقیه‌الله الاعظم (ارواح العالمین له الفداء) و امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) و عناصر فعال فرهنگی قرار گیرد.

وی افزود: این مجموعه پوستر همچنین جهت استفاده مجموعه‌های تربیت‌محور، مدارس، مساجد و نهادهای فرهنگی تقدیم شده است و علاقه‌مندان جهت تهیه سری کامل این طرح‌ها می‌توانند به سایت و کانال امام روح الله kanoonruhollah@ مراجعه کنند. 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.