ارسال بیش از یک هزار اثر به جشنواره «مهر بیکران» همدان

در قالب خوشنویسی و دل نوشته ای به امام عصر(عج)؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 30 آذر, 1395 - 11:00
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان ، از ارسال بیش از یک هزار اثر به دبیرخانه جشنواره سراسری «مهر بیکران» در همدان خبر داد.

هادی فیض منش مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان با اشاره به اینکه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به‌دنبال ارتقای فرهنگ عمومی به ویژه در محلات است، به حلقه وصل گفت: این جشنواره با هدف گسترش فرهنگ مهدوی، تعمیق بعد معرفتی جوانان مساجد در حوزه مهدویت و ایجاد پیوند قلبی جوانان با امام زمان‌(عج) برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: رشته های جشنواره شامل ، خوشنویسی از عبارات زیارت آل یاسین در چهار بخش شامل نستعلیق، شکسته نستعلیق، نسخ و  ثلث و همچنین دل نوشته ای به امام عصر (عج) می باشد.

فیض منش ادامه داد: مجموعا بیش از یک هزار و 100  اثربه دبیرخانه جشنواره رسید ه است و به دلیل استقبال ودرخواستهای مکررهنرمندان خوشنویس این بخش ازجشنواره تا18 دی ماه مصادف با سالروز ولادت امام حسن عسگری (علیه السلام )تمدیدگردید.

مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان همدان افزود:  آثاربخش دلنوشته نیز جهت داوری به چهارنفرازاساتید ادبی استان تحویل گردید تا نتایج این بخش نیز درتاریخ( 18 دی) اعلام شود.

یادآور می شود،نشانی دبیرخانه جشنواره همدان  بلوار مفتح، مجتمع فرهنگی و هنری ابن سینا، طبقه دوم، دبیرخانه هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان و تلفن های تماس این مجموعه به شماره‌های 08132650348 و 08132660519، نشانی پست‌الکترونیک جشنواره به آدرس mehrebikaran@javananemasajed.ir است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.