دوره آموزشی، تشکیلاتی و معرفتی «طلایه‌داران فردا» برگزار شد

به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کرمانشاه؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 30 آذر, 1395 - 10:15
دوره ی آموزشی،تشکیلاتی و معرفتی «طلایه داران فردا» با حضور ۳۰۰ نفر از نخبگان دانش آموزی عضو انجمن های اسلامی مدارس پسرانه متوسطه دوم در استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، دوره ی آموزشی،تشکیلاتی و معرفتی «طلایه داران فردا»  با حضور ۳۰۰ نفر از نخبگان دانش آموزی عضو انجمن  های اسلامی مدارس پسرانه متوسطه دوم استان به مدت ۳ روز در اردوگاه امام حسن مجتبی (ع) شهرستان صحنه استان کرمانشاه برگزار شد.

در این دوره دانش آموزان شهرستان های کرمانشاه ، اسلام آباد غرب ،سرپل ذهاب ،کنگاور، هرسین، صحنه ، سنقر و کلیایی، پاوه، روانسر و جوانرود حضور داشتند.

شایان ذکر است، این دانش آموزان در طرح انسجام و عضویابی هدفمند این مجموعه در مهرماه و آبان ماه سال جاری به عنوان مسئولین و اعضای هیئت مرکزی مدارس انتخاب و فعالیت خود را آغاز نموده اند.

علی صفدری مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان  کرمانشاه در برنامه افتتاحیه این دوره به تشریح اهمیت و چگونگی اجرای این دوره پرداخت.

وی  هدف از اجرای این دوره را  ارتقاء سطح معرفت و بصیرت دانش آموزان برای حضور فعال و اثر گذار در فعالیت های فردی و اجتماعی عنوان کرد  و تقویت روحیه  مسئولیت پذیری در دوران دانش آموزی، وظیفه دانش آموزان به عنوان افسران جنگ نرم،  چگونگی کار تشکیلاتی و اهمیت آن،  دشمن شناسی و امریکا شناسی ، تلاش و جدیت فعالیتهای    دانش آموزی ، فرهنگ ایثار و شهادت،  آشنایی با مبانی انقلاب ،ولایت فقیه و اهمیت آن ، گفتمان سازی و ارتقاء سطح معرفتی و تشکیلاتی و ایجاد بصیرت در بین دانش آموزان عضو  را از اهداف این دوره خواند.

بر اساس این گزارش، در این دوره ۴ کارگروه  با حضور اساتید مجرب حوزه و دانشگاه با موضوعات مطرح شده برگزار شد و همچنین سه تن از مبلغین روحانی در حوزه دانش آموزی جهت ارتباط دوستانه با دانش آموزان و رفع شبهات وی بصورت دائم در  جمع  دانش آموزان حضور داشتند.

همچنین  علامتی دبیرکل اتحادیه در کارگاه گفتمان سازی، همتی مشاور عالی استاندار در کارگروه فرهنگ ایثار و شهادت و احترام به والدین، عرب اسدی در کارگروه فعالیتهای تشکیلاتی و ارکان آن و لطفعلی زاده دستیار دبیرکل اتحادیه کشور، در خصوص فعالیت انجمن اسلامی مدارس به ایراد  سخنرانی پرداختند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.