جمع‌آوری لباس گرم برای کودکان نیازمند همدان همزمان با شب یلدا

با همکاری گروه جهادی شهید حمید هاشمی؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 29 آذر, 1395 - 09:45
کمپین جمع آوری لباس گرم برای کودکان نیازمند و کم برخوردار همدان به همت گروه جهادی شهید حمید هاشمی به مناسبت شب یلدا راه اندازی شد.

بهزاد عسگری مسئول گروه جهادی شهید حمید هاشمی همدان به حلقه وصل گفت: لباس گرم و وسایل گرمایشی برای کودکان نیازمند و کم برخوردار استان همدان جمع آوری خواهیم کرد.

وی بیان داشت:این طرح همزمان با سنت دیرینه شب یلدا در استان اجرا می شود.

عسگری با اشاره به اجرای طرحی با هدف کمکرسانی به محرومان ادامه داد:این طرح به صورت مشترک از طریق گروه جهادی شهید حمید هاشمی و گروه جهادی شهید وزوایی دانشگاه شریف اجرا می گردد.

مسئول گروه جهادی شهید هاشمی تصریح کرد:تهیه لباس و غذای گرم و توزیع آن در مناطق محروم از جمله اهداف این طرح است که از ابتدای تشکیل بسیج دانشجویی در دانشگاه بوعلی صورت می گرفت.

وی افزود: گروه جهادی دانشگاه بوعلی در تابستان نیز با انجام کارهای عمرانی ، بهداشتی و آموزشی فعال هستند که در صورت امکان در پایان هفته ها نیز در طول سال این فعالیت ها ادامه می یابد.

عسگری خاطر نشان کرد:انتطار داریم به این حرکت های جهادی بها داده شود و کمک های نهادهایی مثل کمیته امداد از طریق این گروه ها هزینه شود و در صورت امکان ردیف خاصی به این فعالیت ها اختصاص داده شود.

وی در پایان گفت: خیران می توانند برای تحویل اقلام کمکی به دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه ها مراجعه و یا با شماره 09186254924 تماس حاصل نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.