همایش «پیدا و پنهان» در یزد برگزار می‌شود

امشب 29 آذرماه؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 29 آذر, 1395 - 09:30
همایش«پیدا و پنهان» با حضور حجت الاسلام والمسلمین رضا اکبری آهنگر همراه با پخش مستند جنجالی شب نامه امروز دوشنبه 29 آذرماه در یزد برگزار می گردد.

سیدمحسن آیتیان دبیر اجرایی همایش«پیدا و پنهان» در یزد به حلقه وصل گفت: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در زمینه توجه و حساسیت نسبت به جریانات پنهان و مخالف مبانی و مبادی اعتقاداتی انقلاب، همایش پیدا و پنهان در یزد برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این همایش قرار است امشب دوشنبه 29 آذرماه در سالن همایش‌های فرهنگسرای شهرداری یزد از ساعت 18 الی 21 برگزار شود.

دبیر اجرایی این همایش عنوان کرد: با توجه به اهمیت موضوع از پژوهشگر توانا حجت‌الاسلام رضا اکبری آهنگر، روایتگر مستند پوستین وارونه برای شرکت در این همایش دعوت شده است.

آیتیان با اشاره به ارتباط مستقیم حرکت جریانات مخفی و خزنده با مقوله نفوذ در مخالفت با انقلاب افزود: برای به تصویر کشیدن گوشه‌ای از اهمیت توجه به مسئله نفوذ، مستند جنجالی شب‌نامه نیز در این همایش اکران می‌شود.

دبیر اجرایی همایش تصریح کرد: از تمام مجموعه های فرهنگی، هیئات مذهبی، دانشگاهیان، حوزویان و عموم مردم جهت شرکت در این همایش دعوت به عمل آمده است.

وی یادآور شد: این همایش به همت قرارگاه فرهنگی شهید عاصی زاده با همکاری هیئت انصارالائمه و علمدار حسین برگزار می گردد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.