قرراگاه فرهنگی سایبری شهید علیزاده در دامغان افتتاح شد

از سوی سازمان فضای مجازی سراج استان؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 29 آذر, 1395 - 09:00
رئیس سازمان فضای مجازی سراج در استان سمنان از افتتاح نخستین قرارگاه فرهنگی سایبری با عنوان شهید علیزاده در دامغان خبر داد.

محمدرضا رازیان رئیس سازمان فضای مجازی سراج در استان سمنان به حلقه وصل گفت: مأموریت اصلی سازمان فضای مجازی سراج کمک به تحقق اهداف و چشم اندازهای انقلاب اسلامی در فضای مجازی با استفاده از ظرفیت های خودجوش مردمی فعال در این عرصه است.

وی بیان داشت: سازمان فضای مجازی سراج در بخش های بازی های رایانه ای، انیمیشن، شبکه های اجتماعی، سواد فضای مجازی و اپلیکیشن موبایل فعالیت دارد و این قرارگاه نیز در این زمینه ها فعال است.

رازیان تصریح کرد:این قرارگاه برای نخستین بار با عنوان شهید مدافع حرم سعید علیزاده در دامغان شامگاه شنبه27 آذرماه افتتاح و درآینده نزدیک نیز دومین قرارگاه در شهرستان شاهرود افتتاح می گردد.

رئیس سازمان فضای مجازی سراج در سمنان ادامه داد: ارتقا و افزایش سواد فضای مجازی از تأکیدات مقام معظم رهبری است و در برنامه ششم توسعه کشور نیز به این موضوع مهم و اساسی تأکید شده است که در نگاه نخست حاکمیت باید در مورد شبکه ملی اطلاعات و سیستم کنترلی دقیق اقدام و ورودپیدا کند.

وی افزود:افتتاح این قرارگاه از سویی یک فرصت برای جوانان است که از امکانات و برنامه های این قرارگاه به خوبی استفاده و بهره برداری کنند و از مسئولان، هیئت امنا و نمازگزاران مسجد حضرت ابوالفضل(ع)شهرک بوستان دامغان نیز انتظار داریم دست اندرکاران این قرارگاه را در رسیدن به اهدافشان کمک و یاری کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.