آغاز اکران ۴۲ فیلم جشنواره مردمی عمار در بروجرد

همزمان با 9 دیماه؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 28 آذر, 1395 - 11:00
اکران فیلم های جشنواره مردمی فیلم عمار از ۹ دی‌ماه امسال در بروجرد آغاز و ۴۲ فیلم تخصصی به مدت یک هفته در مساجد، دانشگاه، حسینیه‌ها اکران می شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، امسال هفتمین دوره اکران فیلم‌های جشنواره عمار هم‌زمان با حماسه ۹ دی در بروجرد آغاز می‌شود.

جشنواره فیلم عمار از ۹ دی در بروجرد آغاز می‌شود که قرار است امسال ۴۲ فیلم تخصصی به مدت یک هفته در مساجد، دانشگاه، حسینیه‌ها اکران شوند.

به گفته محمد پیرهادی، دبیر جشنواره فیلم عمار در بروجرد فیلم‌های اکران شده با موضوعات تاریخی و در بُعد بصیرت‌افزایی است و هم‌اکنون در سینمای کشور، جشنواره عمار از جایگاه بسیار خوبی برحوردار شده است.

وی افزود: عمده فیلم‌هایی که در این جشنواره به نمایش گذاشته می‌شود با موضوعات انقلاب و جبهه‌های انقلاب است که استقبال بسیار زیاد است و در مناطقی که از داشتن سینما محروم هستند با نصب دستگاه‌های لازم این فیلم‌ها اکران می‌شود.

دبیر جشنواره فیلم عمار در بروجرد با اشاره به مدت زمان فیلم‌های اکران شده، اضافه کرد: برخی از فیلم‌های تخصصی بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه و برخی از فیلم‌ها پنج تا ۱۰ دقیقه‌ای هستند که بیشتر فیلم‌های کوتاه در مساجد به نمایش گذاشته می‌شود.

وی بیان کرد: امسال پنجمین سالی است که اکران فیلم‌های جشنواره عمار در بروجرد برگزار می‌شود و خوشبختانه سال به سال استقبال از این فیلم‌ها بیشتر می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.