نشست تخصصی «مدیریت استراتژیک در عرصه فرهنگ» ویژه فعالان فرهنگی کرمان برگزار شد

باحضور دکتر تلوری؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 28 آذر, 1395 - 10:15
نشست تخصصی«مدیریت استراتژیک در عرصه فرهنگ» به همت خانه گفتمان انقلاب اسلامی بیان ویژه فعالان فرهنگی کرمان برگزار شد.

حجت الاسلام روح الله زمزم زاده مدیر خانه گفتمان انقلاب اسلامی بیان در کرمان به حلقه وصل گفت: خانه گفتمان انقلاب اسلامی کرمان به همت جمعی از دوستان طلبه و با همکاری قرارگاه خاتم تشکیل شد و برنامه های متعددی را نیز در قالب نشست به صورت ماهانه برگزار می کند.

وی اظهار داشت: جلسات گفتمان انقلاب اسلامی که محوریت این نشست هاست ویژه طلاب، دانشجویان و فعالان فرهنگی علاقه مند به این مباحث و همچنین دوره های اموزشی برگزار می شود.

حجت الاسلام زمزم زاده تصریح کرد:نشست اول با حضور حاج آقا صدوق با عنوان«از بعثت نبوی تا انقلاب خمینی(ره)» برگزار شد و مطالبی در خصوص مباحث مبنایی تمدن اسلامی، انقلاب اسلامی و تأثیر آن در جهان معاصر برگزار گردید.

مدیر خانه گفتمان انقلاب اسلامی بیان کرمان افزود: نشست دیگری نیز با حضور دکتر تلوری با عنوان«مدیریت استراتژیک در عرصه فرهنگ» ویژه فعالان فرهنگی استان پنجشنبه 25 آذرماه در قالب سه کارگاه با حضور حدود 80 فعال فرهنگی برگزار گردید.

وی ادامه داد: در این نشست نیز مباحث مدیریت و ضرورت کار تکشیلاتی، مباحث پایه مانند اهداف و روش های کار فرهنگی، نیروی انسانی در سازمان ها و مجموعه های فرهنگی، ارتباطات درون تشکیلاتی، رفتار سازمانی و ... در مسجد امام هادی(ع) مطرح شد.

زمزم زاده خاطر نشان کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بنا داریم هر نشست مربوط به گفتمان انقلاب اسلامی را در مسجد امام هادی(ع) واقع در خیابان شهاب کوچه 9 برگزار نماییم در واقع تصمیم بر این است که فعالیت ها در برخی مساجد متمرکز شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.