حرکت خودجوش اعضای «عتید» در راستای پیروزی مدافعان حرم در حلب

همزمان با برپایی نماز جمعه در اردبیل؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 28 آذر, 1395 - 09:00
در راستای پیروزی مقاومت و مدافعان حرم در حلب سوریه اعضای مؤسسه عتید به صورت خودجوش اقدام به پخش شیرینی همزمان با برپایی نماز جمعه اردبیل کردند.

رامتین سلطانی دبیر مؤسسه عتید اردبیل به حلقه وصل گفت: مؤسسه عتید از سال 93 فعالیت خود را در حوزه تمدن نوین اسلامی آغاز کرد و در سال 94 پس از کسب مجوز تأسیس به صورت رسمی تر در این حوزه ورود یافت و نام عتید هم از علم،تمدن، یقین و دین گرفته شده است.

وی بیان داشت: محوریت فعالیت این مجموعه گفتمان سازی در راستای تمدن نوین اسلامی و الگوی پیشرفت اسلامی ست که به صورت برگزاری سیر مطالعاتی و دوره های اموزشی ویژه طلاب، دانشجویان و دانش آموزان انجام می گیرد.

سلطانی افزود: در همین راستا بعد از پیروزی مقاومت و مدافعان حرم در حلب سوریه به دلیل اینکه مقاومت و ایستادگی مدافعان نیز در راستای ایجاد تمدن اسلامی و بیداری اسلامی است حرکت خودجوش صورت گرفت و اعضاء مجموعه تصمیم به پخش شیرینی در بین شرکت کنندگان در نماز جمعه 26 آذرماه گرفتند.

دبیر مؤسسه عتید اردبیل ادامه داد: در واقع با این حرکت خواستیم به نوعی یاد دوران دفاع مقدس را نیز زنده کنیم که بعد ازپیروزی رزمندگان شربت و شیرینی توسط مردم در سطح کوچه ها و خیابان ها پخش می شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.