کانال اطلاع‌رسانی هیئات مذهبی تبریز در فضای مجازی راه‌اندازی شد

با عنوان «سیره تبریز»؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 23 آذر, 1395 - 12:00
کانال اطلاع رسانی هیئت‌های حسینی تبریز (سیره تبریز)به منظور انتشار اخبار مربوط به هیئت‌های حسینی شهر تبریز راه‌اندازی شد.

به گزارش حلقه وصل، کانال اطلاع رسانی«سیره تبریز» راه اندازی شد.

بر اساس این گزارش، با توجه به تاکیدهای مقام معظم رهبری به گسترش روزافزون و پرسرعت پدیده عظیم و بی‌نظیر فضای مجازی، استفاده از توانایی‌ها و استعدادهای جوان کشور و با سیاستگذاری صحیح و اقدامات سنجیده و هماهنگ و بدون از دست دادن زمان به سمت خروج از حالت انفعال در عرصه فضای مجازی و حضور فعال و تأثیرگذار و تولید محتوای اسلامی متقن و جذاب کانال اطلاع رسانی هیئت‌های حسینی تبریز ایجاد شده است.

گفتنی ست، این مجموعه که با مدیریت جوانان حسینی تشکیل شده، از دهه ۸۰ با ساخت وبلاگ، سایت و گروه‌های مختلف مجازی توانسته در زمینه انعکاس خبری و اطلاع‌رسانی هیئت‌های حسینی تبریز و تبریزی‌های مقیم دیگر شهرها اقدامات چشمگیر و سبزی را انجام دهد.

شایان ذکر است، مجموعه مذهبی سیره تبریز با پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات در سال های اخیر با ایجاد کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام توانست مخاطبان زیادی را از این طریق جذب و با فرهنگ اسلامی و تشیع آشنا کند.

یادآور می شود، از جمله فعالیت‌های سیره تبریز انعکاس رویداد‌های مذهبی، اخبار و اطلاع رسانی و گزارش مراسمات مذهبی دینی هیئت‌های حسینی، مصاحبه با مداحان اهل‌بیت(ع)، وعاظ و شاعران اهل بیت عصمت و طهارت، قرائت روزانه قرآن و ختم قرآن در مناسبات مذهبی، فایل‌های صوتی و تصویری مداحان و وعاظ است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای عضو شدن در این کانال خبری به لینک telegram.me/siratabriz بپیوندند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.