برگزاری کارگاه اموزشی «طب سنتی- اسلامی» در ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان مرکزی

طی 10 جلسه؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 23 آذر, 1395 - 09:30
کارگاه های اموزشی«طب سنتی-اسلامی» با حضور فعالین فرهنگی استان مرکزی در ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان طی 10 جلسه برگزار شد.

مرضیه یزدانی مسئول برگزاری کارگاه اموزشی«طب سنتی-اسلامی» در جبهه فرهنگی استان مرکزی به حلقه وصل گفت: این کارگاه در دو قالب مقدماتی و پیشرفته به صورت هفتگی و در 10 جلسه برگزار شد.

وی بیان داشت:هدف از برگزاری این کارگاه ها نیز فرهنگ سازی، آگاه کردن مردم و ترویج طب سنتی_اسلامی و همچنین تغذیه درمانی بوده است.

یزدانی ادامه داد:در دوره های مقدماتی مزاج شناسی و شناخت غذاها و در دوره تکمیلی شناخت انواع بیماری ها و درمان آنها با تلفیقی از طب سنتی و اسلامی، اصلاح تغذیه، تغذیه درمانی با مفردات و داروهای گیاهی آموزش داده می شود.

مسئول برگزاری کارگاه ضمن اشاره به بازتاب  و استقبال گسترده از این دوره تصریح کرد: بیش از صد نفر در این کارگاه اموزشی حضور یافتند و آموزش حجامت، بادکش و زالو هم در برنامه های بعدی ما انجام خواهد گرفت تا هر فرد بتواند صرفا برای اعضا خانواده و محارم خود درمان های مرتبط را انجام دهد.

وی یادآور شد: به دلیل درخواست های پی درپی مجددا دوره های اموزشی و تکمیلی برگزار خواهد شد و زمان برگزاری آن اعلام می گردد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.