تحریف شخصیت امام خمینی(ره) خالی‌کردن انقلاب از درون در پی دارد

مهدی طائب در نشست «نفوذ وتحریف خط امام در گفتمان انقلاب اسلامی»:
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 23 آذر, 1395 - 09:15
مسئول قرارگاه عمار در نشست نفوذ و تحریف خط امام در گفتمان انقلاب اسلامی بیان داشت: در این دوران تحریف شخصیت امام خمینی(ره)خالی کردن انقلاب از انقلاب را از درون در پی دارد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل،نشست تخصصی«نفوذ و تحریف خط امام در گفتمان انقلاب اسلامی» به همت بنیاد تبیین اندیشه های امام خمینی(ره)استان سمنان و با همکاری ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان با حضور مهدی طائب برگزار شد.

طائب مسئول قرارگاه عمار در این نشست بیان داشت: همان طور که در زمان پیامبر اکرم(ص)سخنان ایشان را تحریف می کردند و پیامدهای آن خالی کردن اسلام از اسلام بود در این دوران نیز تحریف شخصیت امام خمینی(ره)خالی کردن انقلاب از انقلاب را از درون در پی دارد.

وی تحریف سخنان اما را یک مجموعه بی محتوا، بی اثر و خورد شونده دانست و خاطر نشان کرد: تحریف شخصیت های الهی در طول تاریخ یک سیره برای شیطان و شیطانیان بوده است در قرآن از حضرت عیسی به کلمه یاد می شود انبیا هم (کلمةالله) خطاب می شوند قرآن به منحرفین مثل یهود نیز اشاره کرده و آن ها را «یحرفون الکلم» خطاب می کند.

مسئول قرارگاه عمار تصریح کرد: تحریف کلمات یکی از آن تحریف های خود شخصیت هاست یعنی نام شخصیت روی فرد است اما در درون چیزی از آن باقی نمی ماند. از فرد به زندگی یاد می شود ولی یک روشی را یا به او نسبت می دهد و یا کسانی که تعریف گر شخصیت هستند و به یک تحریف کننده تعریف تبدیل می شوند. رفتاری را عمل می کنند که مخالف آن تعریف است.

طائب ادامه داد: اگر به صدر اسلام مراجعه شود شاهد خواهیم بود که دستگاه بنی امیه همیشه شعار پیامبر اسلامی(ص)را سر می دادند و با نام پیامبر شعار می دادند ولی رفتاری را از خود ارائه می دادند که آن رفتار سنخیتی با نبی مکرم اسلام نداشت.بلکه در دوران خلفا بنی امیه یک شخصیتی از پیامبر در دستگاه بنی امیه درست شد که نتیجه آن سلطه غرب بر جهان اسلام بود دشمن به این نتیجه رسیده است که مدل هجوم هایی از جنس فتنه 88 در ایران جواب نمی دهد لذا روشهای جدیدی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی طراحی کرده است تا از این طریق بتواند به اهداف خود دست یابد.

وی ادامه داد: هجوم دشمن معمولا در فضای غفلت و جهل عمومی رخ می دهد و آن ها چنانچه راهی برای ورود به بدنه جامعه بدست اورند از آن حداکثر استفاده را خواهند کرد.

طائب افزود: وقتی رهبری انقلاب از نفوذ سخن می گویند و مکررا نسبت به آن هشدار می دهند ناشی از اشراف ایشان بر این پروژه دشمن است که متأسفانه برخی به ان توجه نمی کنند. رهبر انقلاب اسلام در مرقد امام خمینی(ره)به همه مسئولان و عموم ملت هشدار دادند جریانی در صدد است تا راه و اندیشه امام راحل را تحریف نموده و از این طریق انقلاب اسلامی را اسطحاله نمایند.

مسئول قرارگاه عمار یادآور شد: ایشان در سخنان راهبردی مردم را به شناخت و پافشاری بر خط حقیقی امام خمینی فرا خواندند و متذکر شدند اگر راه و روش امام تحریف شود ملت سیلی خواهد خورد. تعبیر رهبری از سیلی تعبیر بسیار دقیقی بود چراکه حفظ منش و تفکر امام خمینی به اصل انقلاب اسلامی گره خورده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.